Ryszard Wagner

3,1
3,1
3,4
3,3

Polecam tego doktora. Fachowo i trafnie zdiagnozował chorobę. Miło i profesjonalnie. Polecam tego lekarza z pełni

Polecam. Uratował mi życie swoją diagnoza. Fachowo i kompetentnie. Szybka trafna diagnoza. Miła wisyta. Badanie dokładne. Polecam

Przy bólu ręki i opisaniu objawów sprawdził tylko naramienny i biceps. Cały stożek rotatorów, najszerszy, triceps, piersiowy mniejszy i większy w ogóle pominął, albo mu się nie chciało :) W dodatku kawał chama i zdziercy bo za minute badania robionego na odwal trzeba temu panu zapłacić 150zł

Zgadzam sie z przedmowcami - zwykly cham. W dodatku zboczony. Nie bede opisywala zachowania bo nie chce byc skojarzona ale zdecydowanie odradzam tego prostaka !

Bardzo fachowy. Wytłumaczył wszystko zrobił wywiad. Bardzo miło i sympatycznie Byłam prywatnie. Polecam.

Bardzo fachowy. Wytłumaczył wszystko zrobił wywiad. Bardzo miło i sympatycznie
Byłam prywatnie. Polecam.

jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan dr cierpliwie wytłumaczył na czym polega problem, poswiecił mi dużo czasu, wypytał o wszystko, otrzymałam dokłady opis i zalecenia co do dalszego postępowania, ogromna wiedza i uprzejme podejscie, szczerze polecam!

Dziękuję P.Doktorowi, bo być może jego trafna diagnoza uratowała mi zycie!! O.A.

Dziękuję P.Doktorowi, bo być może jego trafna diagnoza uratowała mi zycie!!
O.A.

przez wielu pacjentów ten doktor jest negatywnie oceniany, jako niedokładny w swojej pracy, wyniki jego badań nie są wiarygodne, a i jego sposób bycia pozostawia wiele do życzenia

Systematycznie korzystam z badań jestem zadowolona

Systematycznie korzystam z badań jestem zadowolona

Jednym słowem - cham. Ciężko ocenić kompetencje. Jak drugi lekarz wziął wynik Jego badania, to go podarł. To chyba o czymś świadczy. Bardzo niemiły, nieprzyjemny typ. Oczywiście oceniam Jego pracę jako pracownika szpitala. Może prywatnie jest inaczej.