Ryszard Wagner

3,3
3,4
3,4
3,2

Zgadzam sie z przedmowcami - zwykly cham. W dodatku zboczony. Nie bede opisywala zachowania bo nie chce byc skojarzona ale zdecydowanie odradzam tego prostaka !

Bardzo fachowy. Wytłumaczył wszystko zrobił wywiad. Bardzo miło i sympatycznie Byłam prywatnie. Polecam.

Bardzo fachowy. Wytłumaczył wszystko zrobił wywiad. Bardzo miło i sympatycznie
Byłam prywatnie. Polecam.

jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan dr cierpliwie wytłumaczył na czym polega problem, poswiecił mi dużo czasu, wypytał o wszystko, otrzymałam dokłady opis i zalecenia co do dalszego postępowania, ogromna wiedza i uprzejme podejscie, szczerze polecam!

Dziękuję P.Doktorowi, bo być może jego trafna diagnoza uratowała mi zycie!! O.A.

Dziękuję P.Doktorowi, bo być może jego trafna diagnoza uratowała mi zycie!!
O.A.

przez wielu pacjentów ten doktor jest negatywnie oceniany, jako niedokładny w swojej pracy, wyniki jego badań nie są wiarygodne, a i jego sposób bycia pozostawia wiele do życzenia

Systematycznie korzystam z badań jestem zadowolona

Systematycznie korzystam z badań jestem zadowolona

Jednym słowem - cham. Ciężko ocenić kompetencje. Jak drugi lekarz wziął wynik Jego badania, to go podarł. To chyba o czymś świadczy. Bardzo niemiły, nieprzyjemny typ. Oczywiście oceniam Jego pracę jako pracownika szpitala. Może prywatnie jest inaczej.

Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie. Jego rozpoznanie było adekwatne i ścisłe do postawionej diagnozy w badaniu MR i TK. Śmiało polecam. Solidny, szanuje pacjenta, jest OK.

Śmiało polecam.
Solidny, szanuje pacjenta, jest OK.

bardzo sympatyczny, miły i profesjonalny, przejzał również inne wyniki (badania) i wyraził swoją opinię

Najgorszy lekarz pod każdym względem. Nie miły, wizyta trwa 2 minuty, bez żadnych tłumaczeń o chorobie, robi wielką łaskę, że Cię przyjmie na pogotowiu. NIE POLECAM !!!