Ryszard Wagner

RTG, USG

Dziękuję P.Doktorowi, bo być może jego trafna diagnoza uratowała mi zycie!! O.A.

Dziękuję P.Doktorowi, bo być może jego trafna diagnoza uratowała mi zycie!!
O.A.

Systematycznie korzystam z badań jestem zadowolona

Systematycznie korzystam z badań jestem zadowolona

Najgorszy lekarz pod każdym względem. Nie miły, wizyta trwa 2 minuty, bez żadnych tłumaczeń o chorobie, robi wielką łaskę, że Cię przyjmie na pogotowiu. NIE POLECAM !!!

jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan dr cierpliwie wytłumaczył na czym polega problem, poswiecił mi dużo czasu, wypytał o wszystko, otrzymałam dokłady opis i zalecenia co do dalszego postępowania, ogromna wiedza i uprzejme podejscie, szczerze polecam!

Mój Tata miał pękniętą czaszkę. TK opisywał dr Wagner. Niestety pęknięcia nie zauważył. On-nie a neurochirurg-tak, oglądając tę samą płytkę z badaniem. Może inaczej podchodzi do pacjenta leczącego się prywatnie a inaczej na dyżurze na SORze? Taka subtelna różnica, która pozbawiła życia mego Tatę.

bardzo sympatyczny, miły i profesjonalny, przejzał również inne wyniki (badania) i wyraził swoją opinię

Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie. Jego rozpoznanie było adekwatne i ścisłe do postawionej diagnozy w badaniu MR i TK. Śmiało polecam. Solidny, szanuje pacjenta, jest OK.

Śmiało polecam.
Solidny, szanuje pacjenta, jest OK.