Bardzo dobry specjalista, idealne podejście do pacjentki, budzi ogromne zaufanie, To już moja 2 ciąża u Pana Doktora. Oby więcej takich lekarzy.

CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY PRYWATNIE I ŻADEN NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST A BRZUCH JAK MNIE BOLAŁ TAK NIE PRZESTAWAŁ PRZEPISYWALI LEKI CIĄGLE TWIERDZĄC ŻE TEN POMOŻE A ZMIAN NADAL NIE BYŁO,KOLEŻANKA MI POLECIŁA WŁASNIE TEGO LEKARZA GDY POSZŁAM DO NIEGO NAJPIERW PRZEPROWADZIŁ ZE MNĄ DOKŁADNA ROZMOWĘ NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA POTEM PRZEPROWADZIŁ BADANIE KTÓRE PO RAZ PIERWSZY MNIE NIE BOLAŁO!!!!!!! ZLECIŁ BADANIE KTÓRE WYKONAŁAM W LABOLATORIUM I NA NASTĘPNEJ WIZYCIE PRZEPISAŁ LEKI KONSULTUJĄC CZY CENA TEGO LEKU MOŻE DLA MNIE BYĆ ODPOWIEDNIA BO ZAWSZE SPRAWDZA CENY SAME WIEMY ŻE LEKI SĄ DROGIE I NIE KAŻDEGO NA WSZYSTKO STAĆ TO MNIE BARDZO ZASKOCZYŁO I PO ZASTOSOWANIU LEKU NASTĘPOWAŁA POPRAWA KTÓREJ NIE BYŁO PO WIELU INNYCH LEKACH I WIZYTACH PRYWATNYCH POLECAM TEGO LEKARZA KAŻDEJ KOBIECIE BO ZNA SIĘ NA RZECZY I JEST NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz ! Profesjonalista ! Wspaniałe podejście do człowieka ! Wizyta kompleksowa wraz z usg. Polecam

Chodze do dr Walla od lat, pomógł nie raz nie tylko mnie ale wielu kobietom z mojej rodziny i znajomym. Rewelacyjnie zajął sie moją ciążą.Mimo iż były to wizyty publiczne nie czułam żeby poświęcał mi przez to mniej czasu. Zawsze wytłumaczy, poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentki i ogólnie bardzo miły z Niego człowiek. Z całego serca polecam.

jestem pielegniarką... chodziłam do różnych specjalistów z dziedziny ginekologi jednak pan Wall okazal się nie tylko kompetentnym lekarzem, ale też w moim przypadku zbawicielem... ukoił ból wieloletnich bolesnych miesiączek diagnozując moją przypadłość ... zawsze usmiechniety i serdeczny oraz delikatny potrafi zachować warunki intymności co dla każdej kobiety myślę, że jest niesamowicie istotną sprawą... dzękuję Panie Doktorze ...

Jest to prawdziwy lekarz z powołania. Skutecznie pomógł mojej córce, tesciowej i wielu moim znajomym. Potrafił postawić trafną diagnozę i przepisać skuteczne leki. Rozmawia z pacjentem. Umie słuchać pacjenta i bardzo cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i zalecenia. Prowadzi prywatną praktykę, ale nie po to by się szybko wzbogacić, ale raczej żeby pomagać i leczyć.

Do doktora Wall-a chodzę już 4 rok i jak dotąd nie mogę narzekać. Uprzejmy, miły, a przy tym bardzo kompetentny. Moja córeczka ma już 2 lata i wspólnie z mężem oczekujemy na syna. Wierze ze pod czujnym okiem doktora ciąża przebiegnie bez żadnych komplikacji.

polecam,chodziłam do niego gdy byłam w ciąży 2 razy,jedna i druga przeprowadzona prawidłowo,gdy pytałam o cos wyjaśniał,gdy chciałam USG robił,miły i uprzejmy ,polecam

Cóż mogę jeszcze dodać po tak dużej liczbie pozytywnych komentarzy. Potwierdzają one tylko moją jak najbardziej pozytywną opinię o Panu Doktorze. Cieszę się że trafiłam na tak dobrego lekarza. Polecam

Świetny, kompetentny, uprzejmy lekarz. Super specjalista i fachowiec. Wie o czym mówi, potrafi świetnie wytłumaczyć medycznie i ma przy tym super poczucie humoru co bardzo dużo daje w kontakcie z lekarzem. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Dobra"?

Andrzej Jarzemski

Gozdno 6