dr n. med. Ryszard Waroch

tez lekarz to nie lekarz omijajcie go szerokim lukiem bylam w ciazy zrobil mi usg i pogratlowal dziecka po czym za namowa kolezanki poszlam do jej lekarza okazalo sie ze bede miala blizniaki a on tego nie zauwazyl skandal nie polecam

Ja również nie wierzę że doktor nie żyje :-(. Dla mnie był to lekarz na medal.Tylko dzięki niemu mam zdrową córeczke. Kondolencje dla żony i córek.

Nie wierze..... jak to- byl moim lekarzem przez tyle lat ? a mozna wiedziec co sie stało:(

podobno nie żyje...na szczęście...bez komentarza

podobno nie żyje...na szczęście...bez komentarza

Przez prawie 30 lat byłam pacjentą.Z wizyt korzystałam prywatnie i nigdy nie pomyślałam żeby zmienić lekarza.Postawił mi diagnozę a na koniec powiedział że zawsze mogę sprawdzić u innego lekarza.No i spawdziłam - potwierdził.Od tej pory miałam pełne zaufanie .W rozmowie był szczery i można było śmiało z nim rozmawiać na tematy intymne.Smutno mi, że już nie porozmawiamy.Wyrazy współczucia dla rodziny.

Mam 52 lata i byłam stałą pacjentką pana doktora był bardzo dobrym lekarzem ,dzięki niemu mam dwoje wspaniałych dzieci. prowadził mi ciążę od początku do końca nawet potrafił przychodzić do mojego domu co tydzień sprawdzać jak się czuje,bo obie ciąże miałam zagrożone ,musiałam leżeć.WIELKA szkoda ze odszedł tak szybko.SERDECZNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA ŻONY I CÓREK. Straciliśmy bardzo dobrego lekarza !!!

Straciliśmy bardzo dobrego lekarza !!!

lekarz do kitu!nie umie odczytać usg,albo mu się niechce,mimo iż ma podobno tak świetny sprzęt!! zapewniał mnie że jest wszystko ok,a dziecko urodziło się niepełnosprawne! wada była widoczna na 100%...powiedział mi że miałam pecha!zamiast pocieszenia,zdołował mnie jeszcze bardziej! dobry ale do brania kasy!

Leczę się u Pana Doktora od wielu lat. Wspaniały lekarz z powołania. Takich nam teraz brakuje. Nawet późną porą mnie przyjął kiedy miałam problemy. Miły, uprzejmy zarówno w gabinecie prywatnym jak i w przychodni. Polecam.

Mam 25 Lat jest to moja pierwsza ciaza jak narazie nie moge powiedziec złego słowa Poswieca mi tyle czasu ile potrzebuje odpowiada na pytania zadane przeze mnie, Świetny,wyrażny sprzet przy kazdym badaniu szczegółowo opowiada np.usg dopochwowe Oby tak dalej

WSPANIAŁY lekarz. Dobry Fachowiec. Rzetelny. Miły. Uprzejmy. Nie jeden lekarz powinien brać z PANA DOKTORA przykład i uczyć się od niego przede wszystkim podejscia do pacjentki i zawodu. Gabinet na bardzo wysokim poziomie - wyposazony rewelacyjnie. Przesympatyczna Pani rejestratorka (pozdrawiam). Zawsze ma czas porozmawiać, doradzić, pociszyć a jak potrzeba opieprzyć za nieprzestrzeganie poleceń lekarza. Dzięki za 9 miesięcy spędzonych razem. Do zobaczenia. Ludzie godni polecenia!!!

WSPANIAŁY lekarz. Dobry Fachowiec. Rzetelny. Miły. Uprzejmy.
Gabinet na bardzo wysokim poziomie - wyposazony rewelacyjnie.
Dzięki za 9 miesięcy spędzonych razem.
Do zobaczenia.
Ludzie godni polecenia!!!