lekarz Ryszard Wesołowski

Chirurg dziecięcy

Profesionalista najwyższej próby. Niesamowicie empatyczny kontakt z pacjentem. Rzadko spotyka się specjalistów tego typu. Opinie innych pacjentów którymi się zasugerowałem nie kłamały. Polecam z całego serca!

super lekarz, bardzo uprzejmy, nie podejmuje pochoppnie decyzji, jest delikatny, ma dobry kontakt z dziećmi

bardzo dobry i ceniony lekarz nie zmieniłabym tego lekarza na żadnego innego

bardzo dobry i ceniony lekarz nie zmieniłabym tego lekarza na żadnego innego

Ten lekarz od wielu lat rozpoczyna przyjęcie pierwszego pacjęta punktualnie w minucie rozpoczęcia ustalonych godzin pracy.

bardzo kompetentny lekarz! ma podejście do dzieci i rodziców.jest to lekarz który nie pracuje na akord tylko z powołania! pozdrawiam karolina z zuzią

Rewelacyjny lekarz i bardzo dobry specjalista.Szóstka za: czas dla pacjenta i jego rodziców, sposób objaśniania zawiłych terminów medycznych i konkretnego przypadku, spokój, uśmiech i przede wszystko kompetencje. Prawdziwy LEKARZ. Działa jak balsam na rodziców, którzy widzą tylko swoje chore dziecko. Polecam. Danuta Sobieniecka

Danuta Sobieniecka

Rewelacyjny lekarz, z odpowiednim podejściem do dzieci. Polecam!

Rewelacyjny lekarz, z odpowiednim podejściem do dzieci. Polecam!

Super podejście do dziecka, Dziecko nie ma traumy jak widzi lekarza SUper polecamy

Jestem zachwycona jego podejściem do dzieci!!!!!!!!Mój 2 letni syn niechętnie chodzi do lekarzy, jest ciut podejrzliwy, potrzebuje czasu zeby się do kogoś przekonać, nie mówiąc o badaniu, a u Pana Wesołowskiego sam wszedł na kozetkę i jeszcze się uśmiechał przy badaniu! Jestem oczarowana i bardzo zadowolona z tej wizyty! Jeśli kiedykolwiek będę musiała iść z dzieckiem do chirurga to tylko tu!

Pan doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, ma świetny kontakt z pacjentami, i tymi małymi, i tymi trochę większymi. Fachowo wyjaśnił przebieg rekonwalescencji, dokładnie wytłumaczył, co mam robic aby ręka w pełni wróciła do sprawności. Miałam problem z torbielą nadgarstkową, i mimo, że nie byłam zapisana na zabieg doktor wspaniałomyślnie poświęcił mi należytą ilośc czasu i usunął gangliona. Zdecydowanie polecam :)