dr hab. n. med. Ryszard Żaba

Wenerolog, Dermatolog

2,9

Pan profesor moze i jest utytułowany i ma duże kompetencje ale nie udało mu sięwyleczyć trądziku, który męczył Roaccutanem (swoja drogą zapisywanym lekką ręką, nawet bardzo lekką...). Poza tym nie zgadzam się co do wielkiej uprzejmości - zwłaszcza, gdy poprosiłem o wytłumaczenie braku efektów leczenia. Usłyszałem, że albo będę postępował zgodnie z zaleceniami (ultrakosztownymi i niszczącymi skórę, jak się okazało) albo mogę iść do lekarza domowego (z czego miało wnikać - lekarza gorszego sortu). Po zalwdiwe kilku miesiącach wydawania kupy pieniędzy na mocne i nieskuteczne masci zapisał Roaccutane, który choc nie zadziałał to usłyszałem, ze Profesor jest zadowolony z efektu (wątpliwego). wW rezultacie poszełem do lekarza domowego i dalej do innego dermatologa (klinika na NOskowskiego) i tam, choć wyleczyc do końca suię nie udało do dziś, uzyskano w miarę zadowalający stan. P Żaba duż otłumaczy ale niestety nic z tego nie wynika - błyszczy wiedzą ale leczenie jak nie działa tak nie działa. NIe polecam za nic, chyba że ktoś cierpi na nadmiar gotówki i lubi bić pokłony po każdym słowie (kto był to wie jak wygląda rozmowa). Pierwsz wizyta 150zł, znam jeszcze jedną osobę, która chodziła z podobną przypadłością (ostry trądzik) - była leczona Roaccutanem - bezskutecznie

Leczylam u profesora okolo 2 lata tradzik rozowaty na suchej skorze, pomimo jego szczerych checi i profesjonalnego podejscia, nie udalo mu sie mnie wyleczyc. Kuracja roacutanem przyniosla krotkotrwaly efekt, skutki odczuwam do dzisiaj, moja twarz jest wyjalowiona i sucha jak papier, tradzik pozostal. Stracilam mase pieniedzy i trudno. Pomimo tego nie oceniam tego lekarza negatywnie, moze poprostu na tym etapie medycyny nie da sie wyleczyc w stu procentach tradziku rozowatego na suchej cerze. Ps. Stosowalam sie do wszystkich zalecen prof. (leki, dieta, kosmetyki itd.)