3,9

Miałam wykonany zabieg na żylaki metodą EVRF. Zabieg trwał niecałą godzinkę, towarzyszyła mu wesoła atmosfera. Dr Ryszard Zając jest szczery i profesjonalny w tym, co robi. Jestem już po ściągnięciu szwów i wracam do normalnego funkcjonowania. Niedługo wybieram się jeszcze do dr na skleroterapię na drugą nogę. Naprawdę polecam lekarza i gabinet!!!

Powtórzę pewnie wiele słów moich poprzedników wypowiadających się na tym serwisie. Dr Zając jest godnym polecenia, rzeczowym i konkretnym specjalistom. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, opieki przed i po zabiegowej. Polecam i życze dlalszego rozwoju firmy

Lekarz godny polecenia. Wizyta przebiegała bez zbędnych pogaduszek czyli rzeczowo i na temat. Pozdrawiam

Lekarz godny polecenia.
Wizyta przebiegała bez zbędnych pogaduszek czyli rzeczowo i na temat.
Pozdrawiam

Od 26 lat cierpię na nieuleczalną chorobę Buergera. Aż do lutego tego roku nie natrafiłem na żadnego lekarza, który zaproponowałby mi inną metodę leczenia, niż amputację - drugiej już zresztą - nogi. Pierwszą amputowano mi 25 lat temu. Przez przypadek trafiłem do Doktora Zająca, który zajął się mną bardzo profesjonalnie i po ludzku. Wstawił stent - bezpłatnie - który BARDZO (!) poprawił mi komfort życia. Jeszcze raz dziękuję, Panie Doktorze. J. Ł.

Wizyta 5-6 min może trwać jak człowiek jest zdrowy ale tak nie jest w moim przypadku! Jak wyszło ze nie mam kasy na zabieg wizyta się skończyła! Nie polecam

Moja wizyta u doktora Zająca odbyła się w Grudniu badanie wykonane zostało bardzo dokładnie i profesjonalnie doktor dokładnie opisał mi co jak i dlaczego oraz jak mogę pozbyć sie problemu poświęcił mi bardzo dużo czasu i uwagi uważnie słuchając co mam do powiedzenia oraz udzielając wyczerpujących odpowiedzi na każde moje pytanie Bardzo obszernie i zrozumiale opisał mi również na czym polegał bedzie zabieg

Moja wizyta u doktora Zająca odbyła się w Grudniu
badanie wykonane zostało bardzo dokładnie i profesjonalnie
doktor dokładnie opisał mi co jak i dlaczego oraz jak mogę pozbyć sie problemu
Bardzo obszernie i zrozumiale opisał mi również na czym polegał bedzie zabieg

Doktora poleciła znajoma. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Doktor jest konkretny i nazywa rzeczy po imieniu. Jeszcze raz polecam. Zadowolony Pacjent

Bardzo kompetentny, wspaniały specjalista. Przeprowadził usunięcie zylaka bardzo profesjonalnie. Efekt na 100 procent. Ciekawi mnie kto pisze takie negatywne opinie, czyzby zazdrosna konkurencja? Poświęca na wyjaśnienie opisu zabiegu aż za duzo czasu, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy ale również słucha pacjenta. Więcej takich specjalistów. Pozdrawiam i dziękuję

Polecam!miałam dwie nogi do operacji ,ale dr.Zając jako jedyny powiedział że wyleczy skleroterapia . Naprawie profesjonalne podejście do pacjenta, konkretne i czytelne zalecenia po zabiegu. Jestem mile zaskoczona.

Dr Zając przeprowadził u mnie zabieg usuwania żylaków 2 miesiące temu. Na nodze nie ma śladów operacji. Podczas zabiegu niezwykle miła atmosfera i kompetenta opieka. Przed zabiegiem szczegółowo wytłumaczył przebieg działań. Polecam wszystkim!!!!!