lekarz Ryszard Zakrzewski

Dermatolog

3,9

Wspaniały człowiek, a zarazem bardzo dobry lekarz. Stawia trafne diagnozy.Mam do Niego pełne zaufanie. Serdecznie polecam 100%.

Witam, do pana doktora pojechałam z mamą i przy okazji pozwolił mi wejść do gabinetu. Leczyłam się 4 lata na egzemę, którą zaleczyłam przed ciążą przez saunę, po urodzeniu powróciła, a ja karmiłam piersią. Pan doktor po minucie wywiadu powiedział to egzema i przepisał maść którą można stosować przy karmieniu piersią, po dwóch dniach nie było po niej śladu. Do dzisiaj minęły 4 lata i jej nie mam, znów karmię drugiego synka i mam inne schorzenie więc napewno pojadę ponownie. Polecam serdecznie, ja przyjechałam z Ostródy.

Fantastyczny lekarz! od lat chodze do Pana doktora :)zdecydowanie polecam,za kazdym razem z kazdym glupim pytaniem bez zbednej paplaniny lekarskiej potrafi fachowo udzielic pomocy.cala moja rodzina korzysta z pomocy doktora gdy sie cos dzieje potrafi pomoc i zdiagnozowac dobrac leki jezeli chodzi nie tylko o skore a np bolerioze.bardzo rzeczowy kompetentny czlowiek! z duzym dystansem i poczuciem humoru leczylam sie na tradzik u doktora z znakomitym skutkiem ,wyleczyl grzybice po solarium kurzajki a i jest dobry w estetyce nie naciaga na kase bardzo cieply i mily czlowiek lekarz z duzym doswiadczeniem i bardzo kompetentny !polecam!

Doktor Zakrzewski to niesamowicie miły człowiek. Znakomicie sprawdza się jako lekarz. Po około dwóch miesiącach leczenia u Pana doktora moja cera wyglądała o wiele lepiej. Chodzę do Pana Zakrzewskiego już ponad pół roku, poleciłam go już kilku moim znajomym, mi również go polecono. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Ja natomiast mam inne zdanie po wielu latach walki z trądzikiem (dokładnie 7)i po wielu drogich wizytach u lekarzy dermtologow mogę stwierdzić ,ze trafiłam w naprawde na kompetentnego człowieka !!!!!!!!! myśle ze czas jaki poświeca pacjetowi nie jest wazny tak jak przeczulia moja przedmówczyni mysle ze to nie jest wazne , bo co z tego ze lekarz przetrzyma mnie w gabinecie godzine i bedzie gadalam jakims strasznym slangiem , po co mi wywiadd??? wielu takich bylo co gadalo madrzylo sie a zadnych rezultatów mysle ze taki lekarz jak p. Zakrzewski ...

wielu takich bylo co gadalo madrzylo sie a zadnych rezultatów
mysle ze taki lekarz jak p. Zakrzewski ma taki staz pracy ze bardzo dobrze sie orientuje co kto ma i co mu przepisacc
ja naprawde jestem bardzo zadowolona
i polecam szczerze kazdemu
naprawde
naprawde
a w szcegolnosci jesli chodzi o trądzik

od kilku lat leczyłam się u wielu dermatologów, doktór rozpoznał chorobę i po zastosowanym leczeniu choroba ustąpiła - bardzo polecam

Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego Pana, nie robi żadnych testów, żadnych badań, zapisuje drogie (pewnie ogólne) leki, a to wszystko na postawie 15 sekundowej obserwacji. Tak na prawdę nie ma żadnych potwierdzonych informacji, tłumaczy wszystko zbyt szybko, nie mówi nic konkretnego, cały czas używa ogólników i niedomówień. W trakcie 3 minutowej wizyty miałam wrażenie że chce się mnie pozbyć z gabinetu, wręcz wypchnąć za drzwi. Zapłaciłam 70zł, na temat mojego problemu nie wiedziałam praktycznie nic, jedyne co miałam to recepta na ponad 150 zł. O braku jakiegokolwiek rachunku za wizytę nie wspomnę...

Zdecydowania odradzam. Bylam u dr z moja 3 letnia corka, u ktorej Pan dr zdiagnozowal luszczyce po 20 sekundach. Zapisal sterydy i odeslal do domu. Panika i przerazenie zawiodly mnie do innego lekarza, ktory po dokladnym wywiadzie i szeregu badania wykluczyl luszczyce i zdiagnozowal kontaktowe zapalenie skory. 2 tyg leczenie przynioslo skutki rewelacyjne. Takze tego Pana zdecydowanie odradzam!

Wspaniały lekarz i przeuroczy człowiek. Szalenie kompetentny, ale i mił dodarkowo. Z duża wiedzą i poczuciem humoru. Serdecznmie polecam. Poświeca czas slucha pacjenta a dodatkowo odnosi się z wielką serdeznoscią.

Ja lecze u niego tradzik. zlecił badania potem leczenie. jestem zadowolona, poleciłam znajomym i rodzinie skutkiem czego 4 mojego kuzynostwa się u niego leczy. nie jestem z iławy, ale warto do niego jechać. w razie wątpliwości co do leków, objawów niepokojących (leczę się izotreoniną) mogę do niego dzwonić i wszytsko się wyjaśnia.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Iława"?

Hanna Lotarska

82-100 Nowy Dwór Gdański
Centrum Dermatologiczne "Dermicus" Filia Malbork
17 Marca 10
82-200 Malbork
Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2
82-300 Elbląg