lekarz Ryszarda Skibińska

1,8

Ta kobieta doprowadziała by mnie na cmentarz po ostatniej wizycie mam 33 lata skierowanie wypisała mi z łaską do chirurga mało tego nie zbadała mnie wcale po czym na drugi dzień zostałem z pracy wywieziony karetką gdyż dostałem zatoru żył kończyny dolnej ale ja tego jej nie popuszcze chetnie sie z nią spotkam jak tylko wyzdrowieje.

Kobieta powinna juz dawno isc na emeryture, KONOWALKA!!!! Nie polecam... Juz robila tego typu dgianozy ze moj ojciec lezy na c,entarzu witominskim. Zle podchodzi do chorob! NIE POLECAM KOBIETY!!!!!! Baba konowal!!!!

Bardzo ok - duże doświadczenie i znajomość stałych pacjentów.

Bardzo ok - duże doświadczenie i znajomość stałych pacjentów.

uważam że ta Pani nadaje się tylko do wystawiania zwolnień za czekoladki i kawki