lekarz Sabina Hajduk-Kubacka

Internista, Reumatolog

Nie miła kobieta, nie słucha pacjenta. Na pierwszej wizycie wręcz mnie wyśmiała i doprowadziła do płaczu z jakim podejrzeniem przyszłam ale po badaniach jednak mnie zdiagnozowała i wyszło na moje. Druga wizyta była Ok, choć lekarka rugała jakąś starszą kobietę na korytarzu. Przy umawianiu trzeciej wizyty dostałam burę, w sumie nie wiadomo za co, z krzyków lekarki dowiedziałam się, że NFZ jest niedofinansowany i „jest ich (reumatologów) za mało. Bałagan, brak kultury, złe podejście do pacjenta. Oficjalną skargę również złożyłam do Grupy Avimed.

Bardzo polecam Panią dr Kubacką, jest prawdziwym ekspertem w swej specjalizacji. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a co najważniejsze, potrafi wytłumaczyć pacjentowi czym jest choroba, na czym polega, jak postępuje, w jaki sposób będzie podjęte leczenie. Jest na bieżąco z trendami i nowymi metodami diagnozowania/leczenia chorób, by skuteczniej przeciwdziałać chorobom - to świetnie pokazuje oddanie w zdobywaniu jeszcze większej wiedzy w swej specjalizacji. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest to potrzebne, nie istnieją sytuacje "5 min, recepta, następny". W moim przypadku (ZZSK) bardzo rzeczowo podeszła do zdiagnozowania i dobrania odpowiedniego ...

W moim przypadku (ZZSK) bardzo rzeczowo podeszła do zdiagnozowania i dobrania odpowiedniego leczenia. Dzięki temu, że Pani Doktor bardzo celnie rozpoznała moją chorobę, mogliśmy podjąć szybkie i konkretne działania, dzięki czemu m.in. ból towarzyszący ZZSK jest znikomy, a wyniki badań poprawiły się. Zdecydowanie polecam Panią Doktor, to wybitny lekarz (p. Hajduk-Kubacka działa również w instytucie, bodajże badawczym, co samo wskazuje jak bardzo jest oddana swojej pracy). Pełen profesjonalizm ze strony Pani Sabiny Hajduk-Kubackiej.