lekarz Sabina Hajduk-Kubacka

Internista, Reumatolog

Bardzo polecam Panią dr Kubacką, jest prawdziwym ekspertem w swej specjalizacji. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a co najważniejsze, potrafi wytłumaczyć pacjentowi czym jest choroba, na czym polega, jak postępuje, w jaki sposób będzie podjęte leczenie. Jest na bieżąco z trendami i nowymi metodami diagnozowania/leczenia chorób, by skuteczniej przeciwdziałać chorobom - to świetnie pokazuje oddanie w zdobywaniu jeszcze większej wiedzy w swej specjalizacji. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest to potrzebne, nie istnieją sytuacje "5 min, recepta, następny". W moim przypadku (ZZSK) bardzo rzeczowo podeszła do zdiagnozowania i dobrania odpowiedniego ...

W moim przypadku (ZZSK) bardzo rzeczowo podeszła do zdiagnozowania i dobrania odpowiedniego leczenia. Dzięki temu, że Pani Doktor bardzo celnie rozpoznała moją chorobę, mogliśmy podjąć szybkie i konkretne działania, dzięki czemu m.in. ból towarzyszący ZZSK jest znikomy, a wyniki badań poprawiły się. Zdecydowanie polecam Panią Doktor, to wybitny lekarz (p. Hajduk-Kubacka działa również w instytucie, bodajże badawczym, co samo wskazuje jak bardzo jest oddana swojej pracy). Pełen profesjonalizm ze strony Pani Sabiny Hajduk-Kubackiej.

Wciąż poszukujesz "Internista Mikołów"?

ks. Szafranka 9 lok. 64
ulica Botaniczna 7 c
43-195 Mikołów

ulica Olimpijska 15a
42520 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTO-PRIMUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szklolna 12
41-500 Chorzów
EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów