lekarz Sabina Lasok

Psycholog, Psychoterapeuta

2,4
1,8

Dodam jeszcze,że ta osoba prowadzi lub prowadziła oszustwo podatkowe,ponieważ nie przyjmuje według pieczątki i danych z CEIDG na Hutniczej 9 ale w róznych innych niezarejetrowanych przez siebie miejsach min w gabinecie innej osoby a także nie zaktulizowała swoich danych przez kilka lat gdzie czas wynosi 7 dni

Osoba,która wgl nie powinna byc psychologiem,nigdy w życiu nie poznałem kogoś kto tak ostentacyjnie traktuje ludzi,bez żadnego zainteresowania i uczuć,chęci pomocy i empati,można tylko wyczuć chłód i wyniosłość,za wyskiego mniemanie o sobie,mnie bardzo skrzywdziła,od kiedy ja poznałem wszystko zniszczyła,rożalony i jakże rozczarowany a takze zawiedziony kilent i niedoszły znajomy,odradzam z calego serca..

Jak najbardziej polecam. Wykwalifikowany, sympatyczny, zdecydowany i dobry człowiek.

Psycholożka kompletnie mi nie podpasowała - nie ma szacunku do pacjenta jest wyniosła i oziębła.. Nie polecam!!!!

Nie polecam. Kobieta oschła, zimna, nie ma szacunku do pacjenta...

Nie polecam. Kobieta oschła, zimna, nie ma szacunku do pacjenta...