lekarz Sabina Micorek

Szczerze polecam Panią doktor, fachowa i rzetelna. Ma duże zainteresowanie pacjentem i jego problemami:)

Bardzo dobry specjalista. Najważniejsze, że słucha pacjenta, miła i uprzejma. Nie upiera się na swoim, tylko rozmawia i wysnuwa wnioski z leczenia. Polecamy :)

Pani Doktor była miła i kompetentna do momentu gdy została Ordynatorem Oddziału Psychiatrii. Teraz to krzycząca, antypatyczna kobieta z swoją wizją na świat i na pacjenta. Kontakt z lekarzem zerowy! Narzeka na zdalną naukę - ja się pytam kto jako pierwszy zamknął przychodnię i trząsł portkami w czasie COVID-19 ? Co lepsze - lekcje przez kamerę czy leczenie przez słuchawkę telefonu? Po zmianie lekarza wreszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chyba gorszego lekarza nie znajdziecie Państwo w pobliżu - informacji o tym co Ci dolega nie wie nikt - ani rodzic, ani pacjent. No ale co się dziwić po 12 godzin na oddziale, bo jak się sama chwali ma tylko 2-ch lekarzy na cały oddział. Kto po takim dniu pracy może zachować normalny i trzeźwy umysł i być zdolnym do leczenia kogokolwiek? Przemęczenie materiału... Polecam długi urlop wypoczynkowy - Pani Doktor zdrówko najważniejsze! Ta kobieta ma plan na życie każdego człowieka, tylko chyba nie na własne - najpierw posprzątajmy na swoim podwórku i zadbajmy o siebie i swoich najbliższych, a później bierzmy się za innych. Niestety, jeśli leczenie to tylko chęć brania pacjentów na oddział i dołowania ich to ja podziękuję serdecznie za takie leczenie. Trochę więcej empatii i podejścia do drugiego człowieka. Leczyłem się u tej lekarki przez prawie 3 lata - faszerowała mnie lekami na zupełnie inne schorzenie, które mam rzeczywiście. Żeby lekarz mylił dwa tak różne schorzenia, no to chyba dobrze o nim nie świadczy. Dla mnie powinna być możliwość dania 0 gwiazdek, niestety nie ma, więc same jedynki!

w szpitalu psychiatrycznym śmiała mi się w twarz, kiedy mówiłam jej o swoich najgorszych przeżyciach.

Niestety ja spotkalam sie z nieuprzejma, krzyczaca kobieta...szpital...prywatnie pewnie mila, ale wiadomo z jakiego powodu

Bardzo dobry specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Odpowiednie podejście do pacjenta, fachowość.

Bardzo dobry psychiatra. Świetne podejście do nastolatka, jak również do rodzica. Leki które dobrała Pani doktor dla syna okazały się najbardziej trafione. po 1,5 roku terapii syn wyszedł na prostą. Jest zadowolonym młodym mężczyzną, który radzi sobie świetnie bez żadnych leków. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.