dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Polecam wszystkim Pana doktora. wspaniały Fachowiec a zarazem miły , uprzejmy człowiek. Bardzo dba o swoich pacjentów. Ratuje ludziom życie i dba o ich samopoczucie. Jestem mu wdzięczna za trudną i skomplikowaną operację mojej córki . Nie miałam możliwości mu podziękować osobiście ale uczynie to w najbliższym czasie . Dziękuję serdecznie dziękuję Panie Doktorze za serce włożone i pomoc. Pozdrwaim

Jestem mu wdzięczna za trudną i skomplikowaną operację mojej córki .

Lekarz, jakich się rzadko spotyka. Pełen troski o pacjenta, cierpliwy i posiadający ogromne poczucie humoru. Wspaniały chirurg i cudowny człowiek. W pełni zasługuje na uznanie. Polecam Go każdemu potrzebującemu :)

Najlepszy lekarz na mojej drodze leczenia. jestem Mu wdzięczna za wszystko. Dziękuję za profesjonalizm, za uśmiech, za serce.

Rewelacyjny człowiek, bardzo pomocny, świetny lekarz - genialny w tym co robi. Jedyny jak dotąd chirurg z którym się spotkałam, kóry bardzo zwraca uwagę na to, aby jak najmniej było widać blizny po operacji, dba także o estetykę co czasem dla pacjenta jest bardzo ważne. Jeśli chirurg - to tylko on!

Wspaniały Człowiek. Kompetentny lekarz.Życzę każdemu, by spotykał takich Ludzi, a szczególnie lekarzy. Szanowny Panie Doktorze życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności Panu, Pańskiej Rodzinie i Zespołowi Współpracowników. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc. Teresa D.

Po wizycie u tego lekarza nabiera się energii i chęci do walki z chorobą. Dawno nie spotkałam tak niesamowitego lekarza,który wykonuje swój zawód z taką radością i zaangażowaniem. Gorąco polecam.

POLECAM!!!! Wspaniały lekarz i miły człowiek. Operację jaką mi wykonywał to wycięcie tarczycy. Nie miałam komplikacji (takich jak chwilowe problemy z głosem) Wszystko tłumaczył, wyjaśniał, omawiał. Idealnie dobrał mi leki przy wypisie. Przy całym swoim profesjonaliźmie jest przesympatyczny i dowcipny. Wiem że zajmuje się chirurgią naczyniwą i ogólną, więc jeśli macie potrzebę wykonania jakiegoś zabiegu z zakresu jego pracy - walcie jak w dym.

Dziś miałem przeprowadzany zabieg chirurgiczny - potwierdzam profesjonalizm, a także pozytywne i przesympatyczne podejście do pacjenta. Z przyjemnością dołączam się do pochwał dla Pana doktora!

Bardzo sympatyczny ,miły polecam jak najbardziej zabieg wykonany profesjonalnie jeżeli w przyszłości miałbym się decydować to tylko u tego doktora jestem bardzo zadowolony.