Lekarz nie nadaje się do dzisiejszych czasów, czasy covida się skończyły więc nie rozumie podejścia doktora do braku obecności partnera/ męża przy USG, od lipca 2023 został zniesiony stan zagrożenia, to dalej dlaczego tatusiowie nie mają prawa zobaczyć własnego dziecka na monitorze? To są łamane prawa pacjenta: do obecności w czasie badania, nie polecam takiego specjalisty

Najlepszy lekarz jakiego miałam. Miałam skomplikowana ciążę bliźniacza jednojajowa i niestety nie udało się w 18 tyg, miałam łyżeczkowanie i usg. Lekarze mówili, że wszystko ok. Staraliśmy się z mężem pół roku o dziecko i nic. Byłam u dwóch różnych lekarzy na usg i nie wiedzieli co jest w mojej macicy może mięśniaki,ale pierwszy raz coś takiego widzieli. Trafiłam wtedy na doktora Salti, który zdiagnozował martwe resztki łożyska po poronieniu i wypisał mi skierowanie do szpitala. W szpitalu nie wierzyli w to i podważali opinie, nie chcieli mnie początkowo przyjąć. Po badaniu usg stwierdzili,że coś jest ale nie wiedzą co dokładnie i zapisali mnie na zabieg histeroskopii. Po histeroskopii okazało się, że dr Salti miał rację i dzięki niemu teraz jestem w kolejnej ciąży w 4tyg i ponownie się umowie na badania

Lekarz naprawdę godny polecenia, sympatyczny i dokładny, zawsze dąży do tego aby zbadać dokładnie, jestem osobą puszystą, USG jest trudniejsze w takiej sytuacji, inny lekarz powiedział, po prostu nie widać nic, a On tak się przyłożył, że komory serduszka zbadał, wszystkie narządy posprawdzał, doradził, jest świetny.

Bardzo sympatyczny lekarz. Podczas badania nie odczułam absolutnie żadnego dyskomfortu. Byłam zdziwiona, ponieważ poprzednie badanie u innego lekarza było bolesne i nieprzyjemne, natomiast dr. Salti był naprawdę delikatny, wogóle nie uciskał brzucha. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i ceny również. Naprawdę polecam:)

Polecam doktora, prowadził moje dwie ciąże. 100% kompetencji i zaufania, no i wspaniałe efekty:)

Oprócz kompetencji, dr Salti wykazuje się przede wszystkim ogromną kulturą, empatią i podmiotowym traktowaniem pacjenta. Sympatyczny, rzeczowy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, delikatny i traktujący pacjentkę z szacunkiem. Jestem jego pacjentką od 9 lat. Prowadził moje dwie ciąże. Polecam go wszystkim.

Chodziłam go tego lekarza prywatnie a wcześniej na kasę chorych. Moja opinia za każdym razem była bardzo pozytywna,bardzo uprzejmy,kulturalny,tłumaczy,nawiązuje kontakt wzrokowy,nie zbywa z pytaniami. naprawdę godny polecenia Lekarz Ginekolog

Chodziłam go tego lekarza prywatnie a wcześniej na kasę chorych.

naprawdę godny polecenia Lekarz Ginekolog

Polecam gorąco, jest to najlepszy ginekolog na świecie, prowadził całą moja ciąże jest profesjonalny w tym co robi, indywidualne podejście do każdej pacjentki, możliwość stałego kontaktu, można śmiało dzwonić do doktora o każdej porze dnia i nocy zawsze służy poradą i pomocą POLECAM!!!!!!!!