dr n. med. Sambor Sawickidr n. med. Sambor Sawicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Sambor Sawicki

To po prostu cudotwórca najlepszy lekarz jakiego znam ,pomocny ,rzetelny, fachowy ,kompleksowy ,opiekuńczy naj naj naj lepszy Na 5 daje 10

Na 5 daje 10

Polecam każdej kobiecie szukającej prawdziwego lekarza z powołania. Doktor ma ogromną wiedze, którą dzieli się z pacjentką. Słucha uważnie, dopytuje, LECZY najlepszymi dla pacjentki metodami. Nie tylko prowadzi gabinet prywatny, ale również pracuje w szpitalu, co uważam za wielką zaletę. Po prostu człowiek z pasją i sercem na dłoni, z wysoką kulturą osobistą i wyjątkowym zaangażowaniem.

Polecam każdej kobiecie szukającej prawdziwego lekarza z powołania.

Doktor z olbrzymią wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami. Leczył oraz operował zarówno mnie jak i moją córkę. Miły, uprzejmy, dokładnie objaśnia problem i wskazuje możliwości. Dodatkowo da się odczuć, iż jest bardzo szanowany przez swoich współpracowników. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania w każdej sprawie wynikającej z jego specjalizacji. Bardzo polecam.

Lekarz z powołania to widać po niektórych zachowaniach. Kompetentny i rzeczowy przy tym bardzo empatyczny, kulturalny. Pierwszy lekarz ginekolog-endokrynolog przy którym nie czuję skrępowania. Lekarz pomocny, poświęca dużo czasu pacjentce. Leczę się już 3rok, ale nie żałuję, ani jednej wizyty. Polecam wszystkim kobietom.

Bardzo dobry lekarz. Miły, wszystko tłumaczy. Jedyny minus to, że nie daje od razu skierowania na badania tylko szuka najpierw czegoś innego. Jednak jak już zrobi się badania to lekarz bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy.