lekarz Sami Musaibili

Pewnego dnia Dr Sami powiedział jak ludzie podchodzą do niego tak i on podchodzi do ludzi jeśli mieliście nastawienie negatywne do Dr Samiego więc sie odpłacał i każdy ma takie podejście naogół . Dr Sami był człowiekim komunikatywnym zbierał informacje co sie dzieje w danej rodzinie gdyż było to potrzebne także udzieleniu pomocy waszemu dziecku . Wady wymowy nieukrywając mniał nieduże i można było bardzo dobrze porozumieć się z Panem Samim w dodatku Sami douczał sie polszczyzny łamanej przez ludzi był bardzo pojętny i lubiał sie uczyć słów słóweczek polszczyzny łamanej i żartobliwie na kolejnym spotkaniu używał tych słów kończąc chciał bym dodadać ze moja rodzina jest głęboko wzruszona tym co się stało niewyobrażamy sobię innego lepszego lekarza dla naszego synka. Najszczersze kondolencje dla Rodziny [*]

był bardzo dobrym lekarzem całej mojej rodzinie jest przykro z powodu jego śmierci najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny

"Ludzie nie umierają tylko wymykają się naszym oczom" ks. J. Twardowski Dziś jest Ostatnie Pożegnanie Pana dr.Przykro mi bardzo,straciliśmy wspaniałego człowieka.Nie tylko lekarza lecz przyjaciela rodziców i dzieci.Zawsze zawzięcie broniłam Pana dr.Wykazywał dużą cierpliwość zarówno do dzieci jak i rodziców.Zawsze wszystko tłumaczył,pomagał podejmować odpowiednie decyzje.Doskonale pamiętał każdego małego pacjenta,jego imię.W moim przypadku pamiętał również skąd pochodzę.Nasze rozmowy nie były tylko na tematy medyczne,zawsze pytał o pozostałych członków rodziny.Uprzejmy,uśmiechnięty.Dodawał mi wiary nawet kiedy z synem było na tyle źle,że musieliśmy go hospitalizować.Już nigdy nie spotkam takiego Pediatry,człowieka o sercu na dłoni.Dr ...

"Ludzie nie umierają tylko wymykają się naszym oczom" ks. J. Twardowski
Dziś jest Ostatnie Pożegnanie Pana dr.Przykro mi bardzo,straciliśmy wspaniałego człowieka.Nie tylko lekarza lecz przyjaciela rodziców i dzieci.Zawsze zawzięcie broniłam Pana dr.Wykazywał dużą cierpliwość zarówno do dzieci jak i rodziców.Zawsze wszystko tłumaczył,pomagał podejmować odpowiednie decyzje.Doskonale pamiętał każdego małego pacjenta,jego imię.W moim przypadku pamiętał również skąd pochodzę.Nasze rozmowy nie były tylko na tematy medyczne,zawsze pytał o pozostałych członków rodziny.Uprzejmy,uśmiechnięty.Dodawał mi wiary nawet kiedy z synem było na tyle źle,że musieliśmy go hospitalizować.Już nigdy nie spotkam takiego Pediatry,człowieka o sercu na dłoni.Dr Sami będę Pana pamiętać do końca swoich dni,dziękuję za opiekę nad synem,dziękuję za każdą prywatną rozmowę.
Rodzine dr Samiego składam najszczersze kondolencje,wielka strata dla wszystkich,którzy mieli kontakt z tak wspaniałym człowiekiem.Będzie nam Pana brakowało...

był świetnym pediatrą i dobrym człowiekiem. Szczytno straciło lekarza, który umiał pochylić się nad pacjentem, miał serce do tej pracy i miał serce dla ludzi. kondolencje dla Rodziny.

kondolencje dla Rodziny.

Był bardzo dobrym lekarzem. Zawsze potrafił wytłumaczyć wszystko bardzo dobrze, dopytywał się, miał także poczucie humoru i można w nim było wyczuć sporo cierpliwości. Nie rozumiem zupełnie opinii mówiących o tym, że nie można go zrozumieć. Jako dziecko chodziłem do niego wiele lat, i zawsze doskonale go rozumiałem. A nawet i jeśli miałby problemy z wymową i językiem, ludzie zamiast osądzać powinni okazać wyrozumiałość dla człowieka, który przebył tak daleką drogę, by pracować w swoim zawodzie w Polsce. Język polski jest jednym z najtrudniejszych języków na świecie, dla uczącego się go obcokrajowca (np. z krajów arabskich) jest to tortura, sam bowiem mieszkam za granicą i wiem, jakie zdanie o naszym języku mają obcokrajowcy. Jednak on włożył w to wiele pracy, i opanował go bardzo dobrze. Był człowiekiem niezłomnym i bardzo sympatycznym. W prywatnych rozmowach niekoniecznie dotyczących medycyny potrafił podejść do rzeczy bardzo pozytywnie, pokazując drugiej osobie jak bardzo ważna jest wiara w siebie. Podczas jednej wizyty powiedziałem mu, że marzę o tym, by zostać właśnie lekarzem. Powiedział tylko: '' Wiary, wiary w siebie i za parę lat będziemy rozmawiać jak koledzy po fachu''. Przykro mi, że do tego nie dojdzie. Był dobrym człowiekiem, dobrym lekarzem i na pewno pozostanie w pamięci wielu ludzi. Szczere kondolencje dla rodziny [*] ...

Niestety Pan doktor zmarł wczoraj :( juz nigdy nie przyjmie żadnego pacjenta:( pokój jego duszy [`]

Bardzo miły lekarz Nigdy nie miałam problemów z komunikowaniem się Antybiotyk jest podawany gdy naprawdę jest taka potrzeba .Dzięki temu mój syn ma świetną odporność

Lekarz niestety zmarł na skutek tętniaka w głowie. [*]

Lekarz niestety zmarł na skutek tętniaka w głowie. [*]

Jeśli pediatra to tylko dr Sami,tutaj przeczytałam że nie można go zrozumieć.Dziwie się bo chodzę z dzieckiem do Niego już 3lata i nie mam problemów żeby cokolwiek zrozumieć.

Lekarz jest kiepski. Bardzo słaba polszczyzna. Niestety, gdy byłam u niego w gabinecie, nie rozumiałam mniejszość słów. Stanowczo NIE POLECAM!