lekarz Samir Dardasawy

Lekarz bez żadnejempati,podczas wizyty wypowiedział w sumie cztery słowa.Ograniczył się do wystawienia skierowania na USG.

Polecam, pan doktor dokładnie wyjaśnił mi na czym polega mój problem, nie "wciskał" drogiego leku tylko polecił mi tańszy - na moją prośbę. Zaznaczam, że nie byłam w gabinecie prywatnym tylko w "państwowym" - tzn. przy ul.Kamiennogórskiej.

Bardzo fajny,mily i rzeczowy lekarz.Po pierwszej wizycie wzbudził moją sympatię,kazda nastepna rownie miła i z pozytywnym skutkiem leczenia więc polecam!