mgr Samuel Wojeński

Psycholog

Nazywam się Samuel Wojeński i jestem psychologiem, psychotraumatologiem oraz interwentem kryzysowym. Moją edukację w większej części ukończyłem w Wielkiej Brytanii natomiast studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii oraz interwencji kryzysowej ukończyłem w Polsce. Jestem członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego, Europejskiego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym oraz Europejskiego Towarzystwa Traumy i Dysocjacji. Pracuję z ofiarami nagłych i niespodzie...

Pan Samuel to osoba kompetentna, uważna, wrażliwa na potrzeby klienta. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania i otwartości na sesjach oraz poprowadzić w sposób delikatny i efektywny. Posiada ogromną wiedzę, jest praktyczny i konkretny w swoim podejściu. Potrzebowałem specjalisty, który by pomógł mi zauważyć i uświadomić pewne rzeczy, i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Współpraca okazała się bardzo rozwijająca, dlatego polecam z całego serca.

Z czystym sumieniem polecam Samuela. Ma ogromną wiedzę i trafnie ją wykorzystuje podczas sesji. Jestem szczęśliwa, że mam możliwość współpracy z tak kompetentnym superwizorem, który zawsze wykazuje się pełnym zaangażowaniem w swoją pracę. Dzięki umiejętnościom Samuela zmieniłam moje życie i dojrzałam do przemyśleń, zmian, decyzji, których nie potrafiłam podjąć podczas współpracy z innymi superwizorami lub terapeutami. Bardzo polecam.

Pan Samuel to wysokiej klasy fachowiec. Posiada ogromną wiedzę w swojej specjalności. Jest osobą bardzo otwartą i życzliwą, a przy tym rzeczową i konkretną. Poświęca pacjentowi czas i całą swoją uwagę. Godny polecenia.

Mogę polecić Pana Samuela jako rzetelnego psychotraumatologa, który jest bezpośredni i szczery ale też delikatny i skuteczny. Po kilku wizytach wiedziałem o wiele więcej o traumie i jej skutkach, o sobie również, ale też uspokoiłem się z ćwiczeniami przepisanymi do wykonywania. Specjalista godny polecenia.