mgr Sandra Ossowskamgr Sandra Ossowska - zdjęcie profilowe

mgr Sandra Ossowska

Psycholog

Witam serdecznie na moim profilu!

Witam serdecznie na moim profilu!
Jestem psychologiem z bogatym doświadczeniem - miałam przyjemność pracować zarówno w placówkach dla osób psychicznie chorych, tradycyjnym poradnictwie, jak i świadczyć usługi psychoprofilaktyczne w wojsku i innych instytucjach. Obecnie pracuję głównie w zakresie psychologii klinicznej, jednakże nieobce mi są również tematy psychoedukacji oraz coachingu mającym na celu rozwój konkretnych umiejętności, kreatywnego myślenia oraz poprawie funkcji poznawczych.
Obecnie prowadzę prywatną praktykę, świadczę usługi zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm i instytucji. Jestem również członkiem zarządu Fundacji Opieki Psychologicznej i Konsultacji "Słonecznik".

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy, zapraszam do kontaktu.
Zakres usług:
- konsultacje psychologiczne;
- terapia indywidualna;
- terapia grupowa/grupy wsparcia;
- badania psychologiczne/tworzenie profilu psychologicznego, edukacyjnego, zawodowego;
- opiniowanie psychologiczne;
- badania dzieci;
- pomoc dla osób z zaburzeniami dementywnymi, psychotycznymi oraz o podłożu nerwicowym;

Dla firm i instytucji:
- prowadzenie szkoleń i treningów interpersonalnych;
- pomoc w rekrutacji kandydatów na stanowiska pracy/pełnioną funkcję;
- badania psychologiczne pracowników w zakresie możliwości intelektualnych, tendencji do zachowań antyspołecznych (kradzieże, przemoc, brak dyskrecji);

Spotkanie w bardzo dobrej atmosferze. Jestem zadowolony z konsultacji. Rozmowa konkretna i rzeczowa. Polecam.