lekarz Sandra Radzicka

Jestem Pacjentką Pani Doktor już od kilku lat w gabinecie w Suchym Lesie przy Obornickiej 85 w Blumedica, serdecznie polecam

Pani Doktor jest bardzo zaangażowana, wszystko cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Jako pacjentka w ciąży czuje się zapopiekowana i bardzo bezpieczna. Prowadzę ciąże u Pani Doktor i co dodatkowo szczególnie doceniam to szybki kontakt w razie potrzeby. Zdecydowanie polecam! 😊

Zdecydowanie polecam! 😊

Bardzo gorąco polecam, pełen profesjonalizm! Odpowiada cierpliwie na każde zadane przeze mnie pytanie, kompetentna, sympatyczna, cierpliwa. jestem bardzo zadowolona

Bardo kompetentna Pani doktor. Rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na pytania. Wykazuje zainteresowanie pacjentem :)

Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo uprzejma, cierpliwa osoba wykazująca się ogromną wiedzą. Polecam w 100 %

Bardzo polecam Panią Sandrę. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani lekarz wszystko spokojnie tłumaczyła. Czas trwania spotkania jest dostosowany do pacjentki. Pani Sandra jest bardzo cierpliwą i empatyczną osobą oraz profesjonalnym lekarzem :)

Pani doktor prowadziła ciążę i odebrała poród. Dokładna, delikatna, zawsze wszystko wytłumaczyła i cierpliwie odpowiadała na pytania. Zleciła dodatkowe badania kiedy były wątpliwości. Nigdy nie patrzyła na zegarek i wykazała zainteresowanie. Gdy pojawiał się problem odbierała telefon lub odpisywała. Pomogła przejść przez bardzo trudny poród zapewniając wsparcie. Po porodzie interesowała się samopoczuciem moim i dziecka. Godna zaufania i polecenia w 100%!

Bardzo miła lekarz,cierpliwie wszystko tlumaczy. Daje z siebie 100%. Poświęca pacjentkom tyle czasu ile go potrzeba. Polecam.

Bardzo miła lekarz,cierpliwie wszystko
tlumaczy. Daje z siebie 100%. Poświęca pacjentkom tyle czasu ile go potrzeba.
Polecam.