Kontakt: rumiansandra@gmail.com

Kontakt: rumiansandra@gmail.com

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, a także terapię par i małżeństw. Pracuję w podejściu integracyjnym, dzięki czemu wykorzystuję w pełni swoją wiedzę i umiejętności. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego psychoterapeuty.

Oferuję pomoc i wsparcie w następujących sytuacjach:
- obniżony nastrój, brak motywacji, depresja;
- obniżona samoocena;
- nerwica, lęki i fobie;
- silny...

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do korzystnych zmian, jakie we mnie zaszły. Polecam!

Fantastyczne podejscie do człowieka i jego problemów, ogromna wiedza i zaangazowanie sprawiają, ze gorąco polecam Panią Sandrę. Teraz wiem, ze życie moze byc piekne.

Moja pierwsza wizyta u Pani Sandry zaczęła się z pewną dozą braku zaufania do terapii psychologicznej. Z tygodnia na tydzień wszystko się zmieniało, a problemy znikały. Gdybym w przyszłości stanął przed podobnymi problemami, wiem gdzie się udać.

Zgłosiłem się do Pani Sandry w celu konsultacji seksuologicznej. Każde spotkanie dawało mi niesamowitą refleksje. Moje problemy już nie są problemem, a wręcz przeciwnie. Dzięki nim zrozumiałem, co się we mnie działo. Obecnie czuję się na prawdę szczęśliwy i w końcu zadowolony! A to wszystko dzięki pomocy wspaniałej terapeutki. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wybrałam się do Pani Sandry z poważnym problemem, dzięki wspaniałej terapii nie tylko on, ale praktycznie wszystkie zostały rozwiązane. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wreszcie czuję się szczęśliwa. Jak najbardziej polecam.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Katowice"?

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA
ul. Pułaskiego 19/3

Kościuszki 24 lok. 4
40-048 Katowice

Ośrodek Psychoterapii i Psychoprofilaktyki "zdrowa psychika"
40-952 Katowice

mgr