Schizofrenia

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

Psychoterapeuta Kraków lek. med. Marcin Gajdosz

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychoterapeuta, Psychiatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kazimierz, Kraków

Myślę że Pan doktor Gajdosz to lekarz który wkłada całe swoje serce, umysł i wszystkie siły w zawód który wykonuje. Jest człowiekiem bardzo angażującym się w problemy chorego, a przy okazji wspaniałym terapeutą.Co mi się bardzo podoba to fakt że lecząc lekami psychotropowymi bierze pod uwagę także ich negatywne skutki w związku z czym nie leczy przesadnymi dawkami. Jest lekarzem który zawsze wysłucha chorego i stara się dokładnie wgłębić w chorobę oraz sytuację życiową pacjenta.Jedyna rzecz która czasami trochę mi przeszkadzała w czasie leczenia szpitalnego to upór w leczeniu lekiem którego działanie odczuwałam negatywnie(w czasie pierwszych hospitalizacji).Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona ze współpracy z dr.Gajdoszem i polecam go innym chorym.

Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

dr n. med. Maciej Kopera

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Psychiatra Sosnowiec lek. med. Joanna Ficińska

Specjalistyczne Centrum Medyczne
Dworska 26 b
41-219 Sosnowiec

Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Psychiatra Warszawa dr Renata Bobińska-Tyburska

dr Renata Bobińska-Tyburska

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Super lekarz , super kobieta , super babka, od pierwszej wizyty wie jaki jest problem i potrafi pomóc.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Warszawa lek. med. Magdalena Pyrich-Pacholska

Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny Syntonia
Elektoralna 13/118

Byłam już jakiś czas temu i gorąco polecam Panią doktor. Pomogła mi z moją depresją zktórą nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu. Ania

Psychiatra Warszawa dr Daniel Dudek

dr Daniel Dudek

wizyta już od 100

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Dr Daniel Dudek – unikalny lekarz psychiatra godny uwagi i szczególnego polecenia.

Na przestrzeni wieloletniego leczenia nie spotkałam psychiatry takiego formatu. Na tle innych lekarzy doktora Daniela Dudka wyróżnia profesjonalizm, biegłość w swej specjalizacji, umiejętność analitycznego myślenia. Podejmuje dialog z pacjentem, słucha, jeżeli trzeba wyjaśnia, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest osobą niespotykanie komunikatywną i uczynną. Co więcej dr Daniela Dudka charakteryzują dobre maniery, wysoka kultura osobista, ówcześnie sporadycznie spotykane. W trakcie wizyty wykazuje empatię, człowieczeństwo i zainteresowanie. Cieszę się na każdą wizytę. Wiodące w tym wszystkim jest to, że moje życie zmienia się na lepsze. Pozdrawiam pana dr Daniela Dudka.

Opinia dodana przez: olivia marianna
Psychoterapeuta Warszawa lekarz Joanna Głowacka

lekarz Joanna Głowacka

Psychoterapeuta, Psychiatra

wizyta już od 120

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

Byłam pacjentką pani doktor przez 8 miesięcy. Na początku podobało mi się konkretne podejście, trafna (jak sądzę) diagnoza, wytłumaczenie wszystkiego oraz obietnica wyleczenia mnie. Po ostatniej wizycie postanowiłam zrezygnować, bo:

- kolejne leki nie przynosiły pożądanych skutków - ok, żadna w tym wina pani doktor, każdy reaguje indywidualnie, wiadomo i nie mam pretensji, ale sądzę, że lekarz PRZY PACJENCIE nie powinien przez piętnaście minut na głos zastanawiać się jakiego rodzaju leki przepisać jako następne??
- żarty, że jeśli mam myśli samobójcze to pani doktor ma prawo wbrew mojej woli wysłać mnie do (zamkniętego) szpitala NIE SĄ ŚMIESZNE. Wcale. A już na pewno nie dla kogoś, kto jest w trakcie leczenia.
Prawdą jest, że pani doktor nie naciąga na częste wizyty, że wydaje się być rozsądna i uważam, że jest kompetentna, ale jej poczucie humoru pozostawia co-nieco do życzenia.
Moje leczenie nie jest zakończone, po lekach które brałam odczuwam tylko skutki uboczne a nie poprawę. Będę szukać innego lekarza.