Filtruj terminy

Pediatra Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.
Pediatra Piaseczno lekarz Aneta Zalewska

05-500 Piaseczno

Pani Doktor wspaniale wykonuje swój zawód a do tego ma rewelacyjny kontakt z dziećmi.
Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.
Opinia dodana przez: Przemek
Pediatra Piaseczno lekarz Barbara Rowińska

05-500 Piaseczno

Bardzo dobry pediatra! Polecam Panią Doktor. Długo szukałam Pediatry i wreszcie znalzałam. Poświęca zawsze nam dużo czasu, wszystko tłumaczy, moja óćreczka nie płaczę nigdy przy badaniu. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci.
Pediatra Piaseczno lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

05-500 Piaseczno

Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu.Widać że troszczy się o zdrowie pacjenta.Bardzo dużo rozmawia z pacjentem tłumacząc mu chorobę i metody leczenia a przy okazji bada ciśnienie, serce,płuca i inne rzeczy. Bardzo uprzejmy.Godny polecenia.Pozdrawiam pana doktora i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.
Opinia dodana przez: JÓZEF

05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Ochota, Warszawa

Do pani doktor udalem sie z prosba o wystawienie zwonienia lekarskiego. Mialem wypadek w Czechach, gdzie w czeskim szpitalu nie mieli mozliwosci wystawienia polskiego L4. Dr Szelogowska odmowila wystawienia zwolnienia lekarskiego na podstawie dokumentacji medycznej z czeskiego szpitala (opisane badania RTG, USG i diagnoza z kodem ICD10 2230 : zlamane zebro). Argumentowala, ze nie moze wystawic zwolnienia wstecznie na 3 dni - co jest nieprawda - zgodnie z przepisami mozna ...
Opinia dodana przez: Filip

Centrum Medyczne CMP Białołęka