Filtruj terminy

Pediatra Piaseczno lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina
Pediatra Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

Pediatra Piaseczno lekarz Aneta Zalewska

05-500 Piaseczno

Pani Doktor wspaniale wykonuje swój zawód a do tego ma rewelacyjny kontakt z dziećmi.
Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.

Opinia dodana przez: Przemek

05-500 Piaseczno

Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu.Widać że troszczy się o zdrowie pacjenta.Bardzo dużo rozmawia z pacjentem tłumacząc mu chorobę i metody leczenia a przy okazji bada ciśnienie, serce,płuca i inne rzeczy. Bardzo uprzejmy.Godny polecenia.Pozdrawiam pana doktora i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.

Opinia dodana przez: JÓZEF

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Panią doktor znam od wielu lat leczyla moich synow zawsze ma czas dla pacjęta tyle ile go potrzeba jest oddana dzieciom mila postawila zawsze dobrą diagnozę Polecam .

dr Agnieszka Laskowska

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Ursynów, Warszawa

Pani doktor to wzór lekarza rodzinnego bardzo dokładna, traktująca przyjaźnie pacjenta, a szeroka jej wiedza fachowa wielokrotnie uwalniała mnie od wystawania pod gabinetem specjalisty . Pod jej opieka moja żona i ja czujemy się bardzo bezpiecznie .Wielkie dzięki !!

Opinia dodana przez: J/N

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Pani doktor jest rewelacyjna. Wnikliwie bada malych pacjentów, wszystko na bieżąco objaśnia rodzicom. Uspakaja. Ma zdrowe podejscie i w rzeczowy sposob ojasnia. Bylismy dzis z 3 tyg synkiem i jestesmy pod wrażeniem jej podejscia i profesjonaluzmu.

Opinia dodana przez: Ewa

Bardzo dobry lekarz, bardzo miła, dobra osoba :) Polecam

Bardzo dobry lekarz, bardzo miła, dobra osoba :) Polecam

05-500 Piaseczno

Rewelacyjny Lekarz. Bardzo dokładny. Super kontakt. Badania zleca bez problemu. Dokładnie omówił zagadnienie, wskazał ścieżkę wyjścia z infekcji. Podał ewentualny kontakt w razie pogorszenia stanu.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
00-020 Śródmieście, Warszawa

Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Fachowo podchodzi do pacjenta. Wizyta przebiegła dość szybko i konkretnie.

Opinia dodana przez: Anna