lekarz Sebastian Bałasz

Wspaniały chirurg i odważny człowiek o wielkim sercu. Uratował mi życie i tym samym dał życie 3 osobom bo nie tylko mi .W 2017roku zdecydowanie po nie udanej laparoskopi (wykonanej przez innego lekarza) i krwotoku wewnętrznym wykonał fachowo laparotomie i pomógł dojść do siebie by nie doszło do dalszych powikłań. W 2018r z powodu powiklan po krwotoku wewnętrznym wielu lekarzy oraz wyniki wskazywaly na to że nie mogę mieć dzieci .Natomiast nie poddałam się ponieważ Pan Doktor Bałasz twierdzil że zostanę matką. W 2019r na świat przyszła Wiktoria ,a w 2020r Klara .Także polecam z całego serca !Dziękuję :)

Jak najbardziej polecam lekarz godny polecenia nie wciskał kitu jak poprzedni lekarze wytłumaczył wszystko bardzo kompetentne co robić w nietypowym przypadku w jakim się znalazłam i szukałam pomocy.

Konkretny, rzeczowy lekarz, który pokazał w moim przypadku, jak powinien lekarz zajmować się pacjentem. Polecam.