Mam paradontozę, odsłonięte szyjki zębowe, ruszały mi się zęby, kilka z nich straciłem. Pan Sebastian, gdy to zobaczył powiedział, że potrafi zatrzymać ten proces. Zaproponował zabieg podniesienia dziąsła poprzez zaszycie w nim sproszkowanego materiału kostnego. Zabieg się udał, ruchomość zębów ustała, co pozwoliło na założenie protezy szkieletowej. Pozostałe odsłonięte szyjki zębowe odbudował. Stwierdził, że żałuje, że nie spotkaliśmy się 2 lata wcześniej, uratowałby mi przynajmniej 2 zęby. Ja też żałuję. Parę słów o samym Panu Sebastianie: nigdy nie odmówi pacjentowi przychodzącemu z bólem, zawsze jest perfekcyjnie dokładny (o czym mogłem ...

Parę słów o samym Panu Sebastianie: nigdy nie odmówi pacjentowi przychodzącemu z bólem, zawsze jest perfekcyjnie dokładny (o czym mogłem się przekonać przy usuwaniu osadów
na zębach), gdy trzeba poświęca pacjentowi więcej czasu niż planował. Powoduje to czasem "poślizgi" i konieczność dłuższego przebywania w poczekalni. Jest także chirurgiem, przez co nie boi się "trudnych przypadków" (np. jak mój). W gabinecie i poczekalni miła atmosfera, ceny w porównaniu do tych "na mieście" niższe. Bardzo polecam.

Od lat miałam problem z odsłoniętymi szyjkami zębowymi. Trzy lata temu poddałam się zabiegowi podniesienia dziąsła i zaszyciu w nim materiału kostnego. Niestety zabieg zakończył się niepowodzeniem. Szyjki ponownie odsłoniły się. Po wielu poszukiwaniach właściwego lekarza i sposobu leczenia, rok temu trafiłam na wizytę do dr Bałasza. Na konsultacji otrzymałam fachową i wyczerpującą informację na temat mojego schorzenia oraz plan kompleksowego leczenia. Trzy miesiące temu Pan Bałasz przeprowadził na tych moich odkrytych szyjkach zębowych zabieg ,,przesunięcia dokoronowego dziąsła". Zabieg zakończył się pełnym sukcesem. Gorąco polecam tego lekarza. Nie znam innego stomatologa, który z takim zaangażowaniem i pasją wykonuje swój zawód. Plomby założone przez Pana Doktora zawsze są idealnie dopasowane, bruzdy są dokładnie odwzorowane.Jestem już po około 12 wizytach stomatologicznych u Pana Bałasza i proszę mi wierzyć efekt leczenia jest zawsze taki sam - czyli bardzo dobry. Pozdrawiam, Dorota.

Indywidualne podejście do każdego pacjent, Profesjonalna ocena schorzenia, Bieżąca konsultacja przebiegu wizyty, Zaangażowanie i ludzkie podejście!!!! Jakość świadczonych usług to solidność i duże zaangażowanie. Świetnie przygotowany gabinet, miła atmosfera, swobodne relacje z lekarzem i personelem, Doktora Sebastiana Bałasz polecam wszystkim pacjentom, którzy nie są przekonani do wizyt u stomatologa, na tym lekarzu się nie zawiedziesz !!!!!!

Indywidualne podejście do każdego pacjent,
Profesjonalna ocena schorzenia,
Bieżąca konsultacja przebiegu wizyty,
Zaangażowanie i ludzkie podejście!!!!

Jakość świadczonych usług to solidność i duże zaangażowanie.

Doktor Sebastian Bałasz wykonał u mnie zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu zęba zatrzymanego(podejrzenie zębiaka). Zanim trafiłam do doktora Bałasza, byłam na konsultacji w innym gabinecie. Lekarz stwierdził, że zabieg jest poważny i wycenił na 2 500 zł, nie zdecydowałam się, to zaproponował mi obniżkę ceny do 1 500zł. Nie wzbudzał mojego zaufania, na pytania o zabiegu odpowiadał bardzo lakonicznie. Na szczęście trafiłam na konsultację do doktora Sebastiana, który otoczył mnie troskliwa opieka. Odpowiedział na wszystkie pytania konkretnie i rzeczowo. Przeprowadził zabieg bardzo sprawnie i fachowo. Ząb usunął w całości co ...

Na szczęście trafiłam na konsultację do doktora Sebastiana, który otoczył mnie troskliwa opieka. Odpowiedział na wszystkie pytania konkretnie i rzeczowo. Przeprowadził zabieg bardzo sprawnie i fachowo. Ząb usunął w całości co nie było proste,a także pobrał materiał do badania histopatologicznego. Pełen profesjonalizm i precyzja. Koszt zabiegu 700 zł niezwykła różnica w cenie i podejściu do pacjenta. Po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów. Rana pięknie się goiła. W gabinecie panuje przyjazna i miła atmosfera to zasługa także Pani Magdy.
Polecam wszystkim doktora Sebastian Bałasza. Jest to świetny fachowiec.

Pan Doktor jest dobrym specialistą.Wszystko tłumaczy i jest miły dla pacjenta.Wizyta w gabinecie przyjemna i bez stresu.Gdy mam do wyrwania ęba bez stresu idę do gabinetu(po wcześniejszym umówieniu się). Wyleczył mi 3 zęby i wszystkie bezboleśnie.Polecam go wszystkim

Polecam wszystkim pacjentom z którymi spotykam się na co dzień, w ,,Przyjaznej Poczekalni'' w szpitalu przy ul. Pasteura 4. Wolontariusze pracujący w ,,przyjaznej'' też polecają innym leczenie stomatologiczne u dr Sebastiana Bałasza który podchodzi sercem do swojego zawodu. Staszek ,,Wiosło''

Polecam wszystkim pacjentom z którymi spotykam się na co dzień,
w ,,Przyjaznej Poczekalni'' w szpitalu przy ul. Pasteura 4.
Wolontariusze pracujący w ,,przyjaznej'' też polecają innym
leczenie stomatologiczne u dr Sebastiana Bałasza który podchodzi
sercem do swojego zawodu.
Staszek ,,Wiosło''

Leczy mi zęby około 4 lata lub dłużej i zawsze jest wszystko w porządku . Jest OK.

Serdecznie polecam wszystkim którzy szukają kompetentnego i zaangażowanego w swoją pracę specjalisty.W gabinecie panuje miła i bezstresowa atmosfera:)

Stomatolog to mało powiedziane. Przy wyżej wymienionych kryteriach oceniania to bym wstawił 6 z uśmiechami. Pełny profesjonalizm, po borykaniu sie z zakleszczonymi 8-kami których ekstrakcji NIKT nie chciał sie podjąć (bo to niby chirurgicznie), Pan Sebastian sprawę załatwił błyskawicznie i co ważne bezboleśnie, super znieczulenie, obsługa jeszcze lepsza - pozdrowienia dla Pani Magdy :) Apropos leczenia kanałowego którego wszyscy sie panicznie boją polecam Pana Sebastiana, miałem dwa takie zabiegi (pierwszy raz w życiu kanałowe leczenie) i autentycznie bezboleśnie !!! Sam byłem pod wrażeniem. Co ciekawe wcale nie jest drogo jak na prywatną praktykę. Naprawde polecam i do zobaczenia w poczekalni. Pozdrawiam Krzysztof

Po odwiedzeniu 2 gabinetów z bólem zęba i odprawieniu z kwitkiem w sobote wieczór myslalam że czeka mnie wizyta na pogotowiu,kazdy kto tam trafia wie że to jest przeżycie traumatyczne.Do Pana dr Bałasza trafiłam przez moją znajomą i choć była godzina 23 nie było problemu z przyjęciem mnie za co jestem niezmiernie wdzięczna.Profesjonale podejście i fachowość uratowały mi zęba.Cenie sobie luzną atmosfere i poczucie humoru doktora,do tego nie zdziera tak jak większość znanych mi wcześniej stomatologów.