Sebastian Gogol

0 ... nie ma co pisać ... czuć alkoholem i najdroższy "lekarz" w żorach NIE POLECAM!!!............................................................................................................

Lekarz godny polecenia, wszystko dokładnie tłumaczy, daje czas do namysleń , usługi przeciętne cenowo, ale przeprowadzone w sposób profesjonalny i nie wymagający poprawek, robiłam u niego już kanałowe leczenie zębów, wszystkie udało się uratować i mimo, że było to już 7 lat temu to nadal zęby pod mikroskopem wyglądają doskonale, wstawiałam już koronkę i mostek, tez mimo upływu lat wszystko wygląda świetnie i nie ma żadnych zastrzeżeń , ponadto możliwości znieczulenia nawet najbardziej strachliwego pacjenta są po prostu idealne(mąż bardzo się bal ukłucia igły przy znieczuleniu Pan doktor posmarował dziąsło żelem dla dzieci żeby mąż nie czuł uczucia dyskomfortu- od tamtej pory mąż chętnie korzysta z usług Pana Doktora). Plomby założone raz, nie wypadają, nie odpryskują a u innych lekarzy wcześniej zdarzało się ze w dzień po zabiegu biegłam naprawiać szkodę bo plomba zdążyła wypaść. plomby dostosowane do kolorytu naszych zębów zrobione tak ze nie widać ze tam w ogóle jest plomba, ponadto plomba założona 7 lat temu nie ma kompletnie żadnych oznak żeby ja wymieniać czy cokolwiek się z nią działo, jak Pan doktor się czegoś podejmie to zrobi to raz a dobrze i nie trzeba wracać z tym co już było robione, pełen profesjonalizm no i oczywiście bardzo miły kontakt, i super życzliwy lekarz, u niego pacjent ma czuć się komfortowo a nie ma poczuć ani sekundy strachu czy grozy a bywało różne u innych dentystów ;) dla stałych pacjentów zawsze znajdzie jakąś lukę w terminach przyjęć, ugodowy jeśli chodzi o terminy . Żałuję tylko ze leczy tylko dorosłych pacjentów. Syn gdy będzie już doroślejszy będzie tam na pewno chodził. kompetencje uważam że 5/5 bo to widać w efekcie leczenia, podejście indywidualne do klienta zawsze z uśmiechem na twarzy tez 5/5, tłumaczenie dolegliwości i leczenie tez 5/5, ilość czasu na 4 ponieważ Pan doktor zawsze jest zabiegany, ma co chwila pacjentów, ale mimo wszystko sprawnie wykonuje swoje usługi, uprzejmość oczywiście na 5, gdyby wszyscy lekarze byli tak uprzejmi to świat byłby milszy w cieniu chorób ;) no i oczywiście polecam. 100% godny polecenia i zaufania! Dziękuję Panie Doktorze ;)

Jestem zadowolona z tego stomatologa i jego usług.Jest punktualny,kompetentny,fachowy i miły.Jestem pacjentką od 7 lat i zawsze wychodzę z gabinetu zadowolona a cena NIE NAJWYŻSZA!jak na jakość i efekt(w porównaniu do innych szanowanych i równie cenionych dentystów w ŻORACH)Każdy ma swój gust!!!!!

Sebastian Gogol to dobry stomatolog, jednak jak juz ktos wspomnial, interesuje go tylko elita. Niejednokrotnie mu sie spieszyło, poza tym nie potrafi rozgraniczyc zycia prywatnego z praca.

inni stomatolodzy nie są godni nawet nóg całować PANU SEBASTIANOWI zwłaszcza pan paszulka

Mam bardzo mieszane uczucia... niby uprzejmy i dość dokładnie tłumaczy chorobę. Natomiast z mojej obserwacji wynika, że jest to lekarz którego "interesują" raczej zamożni pacjenci...niestety...

Najlepszy dentysta jakiego mogłam sobie wymarzyć :)Jestem stałą klientką Pana Sebastiana Gogola od ok.10 lat i nie zamierzam niczego zmieniać.Polecam każdemu znajomemu tego dentystę i wszyscy są jak najbardziej zadowoleni.

Najlepszy dentysta ! Miły, delikatny, bardzo dokładnie tłumaczy i perfekcyjnie leczy !!! Zdecydowanie polecam

TAk zgadzam sie !Stomatolog naprawde z powołania. Jest uprzejmy,wzbudza zaufanie, wizyta nie sprawiła mi bólu- najważniejsze :-) a uśmiech mój teraz bezcenny :-) Dziękuję i cieszę sie że trafiłam akurat tam. Polecam !

Dentysta naprawdę rewelacyjny zawsze się bałam chodzić do dentysty jednak jak zaczęłam do niego chodzić strach zniknął.