lek. med. Sebastian Janiczek

ortopeda traumatolog,absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie pracownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala Praskiego p.w.Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób stawu kolanowego,barkowego,łokcia,nadgarstka,stawu skokowego oraz urazów kręgosłupa. Wykonuje badania USG narządu ruchu:mięsnie,stawy,więzadła scięgna itp..Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów naukowych w zakresie usg. Certyfikat Akademii PFITZER-USG narządu ruchu sta...

Witam Państwa. Piszę odnosząc się do wszystkich, ponieważ chcę rekomendować i dalej przekazywać informacje o profesjonalizmie wykonywanych zabiegów oraz co jest rzeczą w dzisiejszych czasach mało już spotykaną empatia i bezinteresowna szybka pomoc człowiekowi który cierpi. To wszystko składa się na jednego wspaniałego lekarza jakim jest dr Sebastian Janiczek. Panie doktorze operowal Pan 5.03.br.moje rozstrzaskane kolano, z blokadą leżalam miesiąc za nim do Pana trafiłam. Zaopiekował się Pan mną szybko mając tak dużo pacjentów. Dziękuję i życzę Panu jeszcze większych sukcesów, tego co Pan sobie zamarzy żeby stało się rzeczywistością. ...

Panie doktorze operowal Pan 5.03.br.moje rozstrzaskane kolano, z blokadą leżalam miesiąc za nim do Pana trafiłam. Zaopiekował się Pan mną szybko mając tak dużo pacjentów. Dziękuję i życzę Panu jeszcze większych sukcesów, tego co Pan sobie zamarzy żeby stało się rzeczywistością. Jeszcze raz dziękuję.

Lekarz godny polecenia dwa razy miała operację ktora przeprowadzil dr Janiczek jestem bardzo zadowolona zawsze uśmiechnięty miły nigdy bym nie poszła do innego żebym miała czekać na operację latami bardzo dziękuję panie doktorze wdzięczna pacjetka

Jestem pacjentką doktora Janiczka w Oberclinic. Od dwóch lat tułam się z bólem stawu barkowego, dzięki doktorowi widzę światełko w tunelu. Zaproponowane leczenie zaczyna dawać rezultaty. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę to to, że lekarza cechuje ogromna kultura osobista, da się to zauważyć nawet jak idzie korytarzem. Sympatyczny, każdy przypadek traktuje mocno indywidualnie i umie po ludzku wytłumaczyć medyczne zawiłości.

Od dwóch lat jestem zadowolonym pacjentem dra Janiczka. Jest to Lekarz: bardzo życzliwy, uczony, znakomity i oddany ludziom. Wdzięczny pacjent: Ryszard Przybyłowski

Wdzięczny pacjent: Ryszard Przybyłowski

Świetny lekarz! Trafna diagnoza i bezbłędnie przeprowadzony zabieg. Pół roku walczyłam z problemem i niekompetencją, dopiero dr Janiczek mi pomógł.