Cudowny lekarz. Miły-sympatyczny i konkretny. Polecam w 100 %. Leczylismy się u Dr Kamińskiego przez rok. Podczas wizyt zaesze wdzystko szczegółowo omawial. Wspaniale podejście do pacjentów .

polecam doktora Kamińskiego. Miły, uprzejmy, spokojnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości i ze szczegółami wszystko wyjaśniał. Przy konieczności następnej wizyty u laryngologa na pewno wybiorę dra Kamińskiego. Wizyta u takiego lekarza to sama przyjemność.

Sympatyczny, miły, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy i ma wspaniałe podejście do dzieci. POLECAM

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Zielona Góra"?

Witold Iciek

Wizyty domowe
ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra