lekarz Sebastian Kister

Pan doktor jest rzetelny, świetnie zorganizowany, bardzo pomocny, ma ogromną wiedzę i cudowne podejście do pacjenta. Przed, w trakcie operacji jak również po, przy zmianie opatrunku, czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana co i jak dalej. Polecam z całego serca.

Polecam - rzetelny, miły, empatyczny lekarz. Zaangażowany w leczenie, odpowiada na pytania i widać, że mu po prostu zależy na pacjencie.

Super lekarz godny polecenia,bardzo polecam poświęca czas dla pacjenta,wszystko bardzo dobrze tlumaczy

Bardzo cenię doktora Sebastiana Kistera, dwukrotnie byłam operowana przez Niego na halluksy.Kompetentny lekarz,posiadający dużą wiedzę i pewność diagnozy ,dobiera celnie metodę operacji do schorzenia .Operuje według najnowszej technologii medycznej z bardzo dobrym rezultatem .Po obu operacjach szybko doszłam do pełnej sprawności, a chodziłam już pierwszego dnia po operacji.Konkretny,profesjonalnie odpowiada na pytania,"ludzki człowiek"- szczerze polecam.Marzena