dr Sebastian Krużyński

Człowiek z powołaniem. Pełen profesjonalizm i wsparcie podczas zabiegu. Bardzo ciepły, przyjazny, potrafi rozluźnić atmosferę. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Myślałam ze wyrwanie ósemki to koszmar a zabieg zajął kilka min. POLECAM

Pan Stomatolog usunął mi dwie ósemki, w tym jedną będącą przypadkiem totalnie beznadziejnym, której usunięcia nie podjęło się kilku innych stomatologów. Pełen profesjonalizm, super komunikatywność, jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności chirurgicznych Pana Stomatologa. Zdecydowanie POLECAM.

Wyrywanie zębów mądrości to "czysta przyjemność". Na prawdę polecam, bo pozbyłam się zęba w ok 4 minuty.

Naprawdę świetny specjalista. Każdy zabieg to przyjemność, choć cieżko mówić o przyjemności kiedy ktoś wierci nam w zębach:) Jednak Pan Sebastian zna się na rzeczy i robi to naprawde fachowo.