dr n. med. Sebastian Kulesza

Wenerolog, Dermatolog

Jestem kompletnie rozczarowana. Pan doktor chciał mi tylko wcisnąć najgorszy antybiotyk na trądzik na rynku, a kiedy się nie zgodziłam na takie leczenie rozłożył ręce. Musiałam zapłacić za wizytę wychodząc z dosłownie niczym! Bardzo odradzam i nie polecam.

Wybrałem się zaniepokojony zmianami skórnymi i stwierdzam, że wizyta u tego pana to tragedia. Żenada. To nie jest lekarz, tylko biznesmen, który nie ma czasu obejrzeć czegokolwiek, diagnozy wystawia po 5 sekundach, marudzi jak to mało zarabia, że gdzie indziej (w Niemczech) to takie wizyty trwają jeszcze krócej i są płatne 10 x tyle, a ostateczne pytanie "to chce pan tę maść czy nie" była zwyczajnie wywarczana. JAK NAJDALEJ, SZEROKIM ŁUKIEM.

Świetny lekarz. Idealnie dopasował mi leki, które pomogły mi praktycznie natychmiast. Byłam u kilku lekarzy a tylko Pan doktor okazał się kompetentny,dokładnie przeprowadził wywiad i powiedział na czym polega choroba. Dokładnie wytłumaczył jak dawkowac leki. Jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że nie będę musiała wracać, ale jeśli tak to tylko do Pana doktora. Polecam!

Uważam, że jest to profesionalista. Byłem u wielu dermatologów i tylko on mi pomógł wyleczyć się.

Po prostu tragedia, jeden z 2 lekarzy do jakich nigdy nie pójdę, choćbym umierał. Z 5 spędzonych w gabinecie minut przez 3 słuchałem, jak to w Niemczech za dużo lepsze pieniądze lekarz poświęca tylko 2 minuty a w ogóle to u niego w Szczecinie wizyta jest droższa i jak chcę wiedzieć coś więcej to trzeba tam przyjechać i poczekać w kolejce. Jakaś pomyłka totalna, badanie to były dwa szybkie skłony w prawo (żeby obejrzeć plecy) i w lewo (klatka piersiowa. W sumie 4 sekundy.

zdecydowanie dobry fachowiec zna się na rzeczy miły ,uprzejmy polecam Tola

zdecydowanie dobry fachowiec zna się na rzeczy miły ,uprzejmy polecam Tola

nie jestem zadowolony, pieniądze wyrzucone w błoto... nie polecam. Pan doktor miły i uprzejmy ale nic poza tym... totalne rozczarowanie!!!

Lekarz bardzo godny polecenia! Zna się na wszystkim, bardzo dobrze dobiera leki do stwierdzającej choroby. Zawsze odpowie na wszystkie pytania i jest bardzo miły oraz sympatyczny. Bardzo mi pomógł. Polecam!!

nie ma poprawy w moim leczeniu. Włosy wciąz wypadaja

nie ma poprawy w moim leczeniu. Włosy wciąz wypadaja

Lekarz może i dobry, ale niestety nie miałam okazji się o tym przekonać. Nie mogłam zadawać pytań, bo wytrącałam doktora z toku myślowego i byłam już enta pacjentka tego dnia i nie mógł się skupić. Dr powiedział że jest droga leczenia ale jaka to mi powie w trakcie terapii. Ogólnie niewiele wiem, a czułam się jak 5-latka i jakbym tylko w gabinecie przeszkadzała.