lekarz Sebastian Łysiak

Lekarz godny polecenia. Spokojny, uprzejmy wytłumaczy wszystko, ma czas dla pacjenta. Badania endoskopowe wykonuje w sposób profesjonalny. W Tomaszowie to najprawdopodobniej jedyny lekarz z tak wielkim zaangażowaniem oraz kompleksowym podejściem do pacjenta.

Wspaniały lekarz! Jako turysta potrzebowałem pomocy. Pan Doktor nad wyraz miły , uprzejmy, doradził, a co najważniejsze wyleczył. Byłem pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania! Polecam z czystym sercem. Mało takich Lekarzy w naszym kraju. Mogę powiedzieć z całą pewnością lekarz z powołania.

Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie wytłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Jestem zadowolony, że trafiłem właśnie do tego lekarza..Mało takich w Tomaszowie Lubelskim. Badanie wykonywał bardzo delikatnie, bardzo taktowny. Jeśli ktoś szuka pomocy z dziedziny gastrologicznej w Tomaszowie polecam bez zastanowienia.

Lekarz niekompetentny! Kompletnie nie zorientowany w dziedzinie kolonoskopii i gastroskopii ktorych sie podejmuje! W trakcie badania nie byl w stanie zdiagnozowac 4cm nowotworu złosliwego... Stanowczo odradzam wizyty u tego pseudo lekarza jesli ktos ceni życie wlasne i/oraz najbliższych!