mgr Sebastian Maciejewskimgr Sebastian Maciejewski - zdjęcie profilowe

mgr Sebastian Maciejewski

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Zajmuje się terapią indywidualną dorosłych w nurcie poznawczo behawioralnym.
Pracuje z osobami doświadczającymi depresji i zaburzeń ...

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Zajmuje się terapią indywidualną dorosłych w nurcie poznawczo behawioralnym.
Pracuje z osobami doświadczającymi depresji i zaburzeń lękowych (np. nerwicy, fobii, paniki, stresu potraumatycznego).
Dodatkowo pomaga w takich problemach emocjonalnych jak złość, niskie poczucie własnej wartości i samoocena, stres związany z pracą, bezsenność.

Pracuje również w języku angielskim.

Wcześniejsze doświadczenie obejmowało pracę psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego w Krakowie, Szpitalu Psychiatrycznym w Bolesławcu i w Szpitalu ‘Zdroje’ w Szczecinie.
Następnie pracował w Brytyjskiej Służbie Zdrowia jako psychoterapeuta z pacjentami dorosłymi z depresją i różnego rodzaju zaburzeniami lękowymi.
Dodatkowo prowadził prywatną praktykę psychologiczną w Bristolu, w tym angażując się w pomoc psychologiczną dla polskiej emigracji.

Jest absolwentem psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Ukończył studia podyplomowe w krótkoterminowej psychoterapii poznawczo behawioralnej na Exeter University w Wielkiej Brytanii (IAPT Low Intensity CBT).
Ponadto ukończył szkolenie w metodzie Dialogu Motywującego (Motivational Interviewing) w Cardiff w Wielkiej Brytanii.
Obecnie w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie.

Od 2006 roku jest członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego (BPS) i Brytyjskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej (BABCP).

Pracuje w zgodzie z kodeksem etycznym i podlega regularnej superwizji zgodnie z profesjonalnymi standardami powyższych organizacji.

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)