Sebastian Naglik

Lekarz rodzinny

A ja polecam Pana Doktora.Konkretne pytania o dolegliwości,dokładne badanie i przepisane leki ,które mnie wyleczyly z zapalenia oskrzeli.A że nie wydaje się w pogawędki? Grunt że dobrze leczy Pozdrawiam Anna

Konkretny Pan Doktor. Szybko i sprawnie przebiegła wizyta. Jestem zadowolona z wizyty w przychodni.

Ja polecam Pana doktora byłem pierwszy raz przedstawiłem swoje dolegliwości i Pan doktor odrazu zareagował wyjasnił i odrazu skierował na badania kontrolne. Wizyta przebiegla pozytywnie fakt Pan doktor upiera się żeby odrazu działać i motywuje ...Ja polecam z czystym sumieniem Pana doktora

Porażka, nieuprzejmy i niekompetenty "lekarz". Nie dziwota, że pod jego gabinetem nikt nigdy nie czeka, to nie dlatego, że sprawnie pracuje, tylko dlatego, że jest niedouczonym cwaniakiem i już nikt nie chce do niego przychodzić. Pozwala sobie na głupie, niepotrzebne komentarze i nie słucha pacjenta. Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Szczerze odradzam.

Dwie wizyty u tego lekarza i porażka totalna brak jakichkolwiek kompetencji i podejścia do pacjenta wypisanie L4 z łaski na uciechę już pominąć fakt, że przez wypisywanie leków bez sensu które i tak nic nie pomogą wręcz pogorszył bo ciężko było wypisać antybiotyk. Szczerze odradzam nigdy więcej żadnej wizyty.

Tragedia! Zdecydowanie nie polecam. Mam dużo stresu i dużo na głowie i zaobserwowałam spadek formy, skóra, włosy, paznokcie, paznokcie, ogólne samopoczucie i takie tam chciałam poradzić się w tej sprawie, jakieś witaminy sama nie wiem a lekarz powiedział "co ja mam zrobić. Może powinna pani sobie zrobić wolne, ja pani nic na to nie poradzę" i z łaską wypisał skierowanie na badanie krwi które i tak według niego nic nie da. I na tym temat zakończył.