lekarz Sebastian Picheta

Panie doktorze pragnę z całego serca podziękować za opiekę nad moim mężem (dziś wyszedł ze szpitala). Jest Pan wspaniałym człowiekiem z duszą anioła. Dziękuję za cierpliwość,za zrozumienie, za wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nawet te "glupie'. Za pomoc mężowi w każdej nawet drobnej sprawie oraz za całe "morze" empatii . Jest Pan nieoceniony, cierpliwy, rzetelny i potrafi Pan zrozumieć co czuje bliski pacjenta, wszyscy lekarze powinni być tacy jak Pan. Życzę wszystkiego dobrego , dużo zdrówka. Jesteśmy Panu dozgonnie wdzięczni, zarówno ja jak i mąż.

Panie doktorze, serdecznie dziękuję za współpracę, pomoc, uprzejmość i wielką kulturę osobistą. Dziękuję za fachowość, koleżeńskość i cierpliwe odpowiadanie na morze pytań na każdym dyżurze. Oby wszyscy koledzy brali z pana przykład! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

Chciałam serdecznie podziękować dr.Pichecie za opiekę i pomoc podczas mojego pobytu w WSS nr.5 w Sosnowcu oddz.Toksykologii.