Sebastian Podlewski

Neurochirurg

W mojej opinii jest to bardzo dobry lekarz.Zostałam rzeczowo poinformowana o przebiegu operacji i ewentualnych skutkach.Doktor jest zainteresowany stanem pacjenta zarówno przed jak i po operacji co dla pacjenta jest bardzo ważne.Obecnie jestem trzeci miesiąc po usunięciu przepukliny kręgosłupa i mogę śmiało powiedzieć że operacja udana.Bóle które były przed operacją trwały kilka miesięcy i były nie do zniesienia a w tym momencie praktycznie nie odczuwam żadnych dolegliwości .POLECAM

Operacja usunięcia przepukliny kregosłupa szyjnego 17.05.2018, a 18.05.2018 już byłam w domu. Po zabiegu nie przyjęłam ani jednego środka przeciwbólowego. Wspaniały kontakt pacjent-lekarz a uśmiech i miłe podejście jest dodatkowym atutem pana doktora. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pozostaję nadal pod opieką doktora. Jak najbardziej polecam tego wspaniałego człowieka.

Jestem zaskoczona, że w dzisiejszych czasach przy stałym narzekaniu na służbę zdrowia znalazł sie taki specjalista o tak ciężkiej specjalizacji, który potrafi zrozumieć zarówno obawy jak i strach pacjenta. Kompetencje i umiejętności lekarskie zasługują na najwyższe uznanie. Pana Doktora można określać tylko w superlatywach i osobiście,a wiem co mówię bo jestem parę dni po operacji polecę każdemu.

Pan Doktor Sebastian Podlewski jest nie tylko niezwykle kompetentnym lekarzem, ale też osobą obdarzoną empatią i wyczuciem wobec wątpliwości pacjenta. Jego cierpliwość i zdolność do udzielenia profesjonalnych, lecz także jasnych i zrozumiałych odpowiedzi na wszelkie pytania powodowały, że zarówno moja Mama, jak i ja czuliśmy się bezpiecznie w ciągu całego procesu od diagnozy, poprzez skutecznie przeprowadzoną operację ustabilizowania kręgozmyku, aż do rehabilitacji pooperacyjnej. Zdecydowanie polecamy opiekę medyczną Pana Doktora wszystkim pacjentom.

byłem operowany przed dr Podlewskiego w 2015 r. od chwili operacji ból w nodze ustąpił i plecy przestały boleć.. polecam doktora każdemu i dziekuje za profesjonalne podejście do mojej choroby..

Jest niezwykle zaangażowanym lekarzem. Skrupulatnie bada i przeprowadza wywiad. Posiada dużą wiedzę i umiejetności. Jest bardzo komunikatywny, życzliwy i poświęca pacjentowi dużo czasu. Jest lekarzem z powołania.

Lekarz z powołania. Jego podejście do pacjenta, zaangażowanie i sposób w jaki tłumaczy pacjentowi problem chorobowy - powinien być wzorem dla innych lekarzy. Brawo!

Pan Doktor Podlewski to cierpliwy i uprzejmy człowiek.Odpowiada na wszystkie zadane pytania rzetelnie i jasno.Polecam w 100%.Dziękuję serdecznie za udaną operację.

doktor Podlewski to lekarz z powołania, dziekuje za sprawnie przeprowadzoną operację i postawienie mnie na nogi.

Urodzony lekarz, godny zaufania profesjonalista w mojej ocenie - takie odniosłem wrażenie-, dodatkowo bardzo miły w obejściu, uprzejmy. Polecam bez najmniejszego wahania.

Polecam bez najmniejszego wahania.