lek. dent. Sebastian Skabardis

Bardzo dobry stomatolog. Całe życie mam problemy z zębami. Od dziecka panicznie bałam się stomatologa i w związku z tym zaniedbałam swoje zęby. Pierwszy dentysta który wyleczył mi wszystkie ząbki to jeszcze teraz nie mam już problemu z tym by iść do dentysty. Przestałam się bać. Od pewnego czasu leczy zęby mojego syna a zaczęło się u niego od wyrwania ząbka a teraz leczenia kanałowego. Synek tak polubił pana doktora, że nic a nic się nie boi zabiegów wykonywanych w gabinecie. Gorąco polecam.

Byłam już na kilku wizytach. Nie ma problemów z zębami które leczył pan Sebastian ale sam zabieg jest nieprzyjemny bo lekarz jest nieostrożny i kaleczy jamę ustną. Po zabiegu krwawiący język, dziąsło czy nawet warga to już norma. Zdarzyło się ze źle zamocował wiertło i w czasie borowania wyskoczyło. Po ostatniej wizycie zamiast zęba mam „ładnie wypolerowane” aż do krwi dziąsło. Cena leczenia też nie jest niska a gabinet w moim odczuciu jest mało schludny.

Bardzo otwarty i kompetentny, godny zaufania i polecenia. Mimo młodego wieku wzbudza zaufanie. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia.

Trafiłam przypadkowo, ale jestem bardzo, bardzo zadowolona. Polecam innym, którzy szukają kompetentnego i uprzejmego stomatologa:) Pomoże, wyjaśni i udzieli porad każdemu laikowi. Dziękuję i polecam!

cały dzien dzwonilam nikt nie odbiera telefonu. niby przyjmuje w mieszkaniu wiec co za problem. Wogole nie można liczzyc na tego lekarza pomimo tak dobrwj opini

Polecam wszystkim! Pan Sebastian oprócz wysokich kompetencji w swojej profesji jest czuły na ból pacjeta. Jesli ktoś boi sie wizyty u stomatologa , to w tym gabinecie przestanie sie bać .

Jestem w pelni bardzo zadowolona!!! Uratowal Pan Doktor mi zabki, za ktore inny stomatolog nie chial sie zabrac!!! I uwielbia duze wyzwania. Dziekuje panie Doktorze! Pacjentka ze Szwecji.

Polecam. Szybko, sprawnie. Mówi o co chodzi, jak powie, że nie będzie bolało to nie boli.

Świetny profesjonalista, miły człowiek. Pozytywnie zakręcony, ale wie co robi:)

Świetny profesjonalista, miły człowiek. Pozytywnie zakręcony, ale wie co robi:)

Bardzo miły i kompetentny. Dwa zęby zrobione w znieczuleniu. Bez bólu nawet przy robieniu zastrzyku. Poprzednio byłam wyrwać zęba mądrości i też bylo bezboleśnie, a do tego tak szybko, że nawet nie zauważyłam kiedy było już po wszystkim.