lekarz Sebastian Słomka

Kardiolog

Pan Dr Sebastian Słomka to najlepszy lekarz na świecie.Leczę się u Pana Dr od wielu lat .Wielka wrażliwość i oczywiście profesjonalizm, najwyższej klasy. Miałam szczęście,że z moim chorym sercem trafiłam do Dr Sebastiana Słomki.Uratował mi życie,zawsze będę za to wdzięczna a co do oceny to nie ma takiej skali, najwyższa.!!!!!!!!

Jestem bardzo zadowolony że trafiłem na człowieka z powołaniem .

Jestem bardzo zadowolony że trafiłem na człowieka z powołaniem .

Zachęcony pozytywnymi opiniami o Panu Doktorze wybrałem się na wizytę właśnie do Niego. Najkrócej rzecz ujmując potwierdzam wszystko to, co zostało napisane na temat Pana Sebastiana wcześniej. Znakomity specjalista, potrafiący wysłuchać pacjenta, przeprowadził pełen wywiad, poświęcając mi bardzo dużo czasu, bez pośpiechu, na luzie, niezwykle sympatyczny i uprzejmy Człowiek, a komfort wizyty co tu dużo mówić, jakbym rozmawiał z Przyjacielem, w ogóle nie czułem się jakbym był w gabinecie lekarskim. Zrobił pełną diagnostykę, tłumaczył wszystkie moje wątpliwości, jak i wyniki badania. Nie wymyśla chorób, nie zleca badań, które nie są potrzebne, a więc nie naraża na dodatkowe stresy i niepotrzebne koszta. Czasem po wizycie u lekarza człowiek ma wrażenie jakby był zbędnym balastem, a w tym przypadku dokładnie na odwrót, czułem, że Pan Doktor jest tam po to, żeby mi pomóc, a właśnie w takim celu się udałem do Niego. Taka wizyta to balsam dla duszy i w tym wypadku serca. Mimo młodego wieku, na co kilka osób zwróciło uwagę Pan Doktor ma wiedzę i podejście, których mógłby pozazdrościć niejeden lekarz z tytułem Profesora. Pozdrawiam gorąco i polecam wszystkim z całego serca (to chyba dobre określenie w przypadku tej specjalizacji). Piotr.

Byłam juz u wielu kardiologów ,i naprawde ciezko jest trafic na dobrego i z powołaniem .Sebastian Słomka taki własnie jest .Jest lekarzem pomagajacym choremu tyle ile tylko jest w stanie pomóc,przyjmuje i prywatnie i panstwowo .Pierwsza wizyte miałam prywatnie 100 zl to niewygurowana cena.potem już tylko w szpitalu na Fundusz.Wspaniałe podejscie do pacjenta ,ciepły i wyrozumiały.Posiada wielka wiedze mimo młodego wieku.Polecam na 12O PROCENT.

Bardzo miły lekarz (co należy do rzadkości w naszym kraju) bardzo dokładny umiejący słuchać nie wymyśla chorób których niema lekarz z powołania a nie dla kasy zdecydowanie polecam

Wyjątkowo miły i sympatyczny lekarz. Co do kompetencji i skuteczności leczenia jeszcze nie wiem, jestem po drugiej wizycie u P.Doktora. Sama wizyta u takiego lekarza to przyjemność a nie stres! Super!

Wspaniały kardiolog,godny zaufania i polecenia.

Wspaniały kardiolog,godny zaufania i polecenia.

Zgadzam się ze wszystkim pozytywnymi ocenami tego lekarza. Jestem po przeszczepie i przebytym zawale. Nie często spotyka się takich lekrzy którzy traktują pacjenta jak człowieka, a nie sztkukę potrzebną do wyrobienia kontraktu. Polecam z całych sił

Poświęcając mi dużo czasu, niezbędnego do opowiedzenia o swoich dolegliwościach, badania prowadzone w trakcie wizyty ujawnły chorobę serca z wadami zastawki mitralnej.

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista w dziedzinie kardiologi.

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista w dziedzinie kardiologi.