Korzystam z opieki stomatologiczną od ponad 15 lat i niezmiennie twierdzę, że cieszę się ze spotkania ze stomatologiem. świetny człowiek, fantastyczny fachowiec, empatyczny, cierpliwy, uczynny, szanuje swoich pacjentów (swoją drogą, jeśli ktoś szanuje ludzi, to tym bardziej szanuje swoich pacjentów). Ze względu na mój nieprawidłowy zgryz, mogę śmiało powiedzieć, że dr Soroko jest prawdziwym mistrzem.

Doktor Soroko wykonał mojej 10-letniej córce skomplikowany zabieg w narkozie. Rezultat przeszedł moje oczekiwania. Jestem głęboko wdzięczna, że podjął się leczenia mojego dziecka. Interesował się stanem jej zdrowia po zabiegu. Wcześniej, przez kilka miesięcy poszukiwał dla niej alternatywnego leczenia, niewymagającego interwencji chirurgicznej. Niespotykana wrażliwość i troska. Ujął mnie swoim serdecznym stosunkiem do dziecka, dzięki któremu ograniczył strach córki przed operacją. Spośród innych lekarzy wyróżnia się opanowaniem. Czuje się, że Doktor Soroko wie, co robi. Lekarz godny zaufania.

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkalam. Bardzo kompetentny i solidny. Mialam robione dwa kanaly i kilka plomb. Zawsze bezbolesnie! Bardzo polecam pana Sebastiana!

Bardzo polecam pana Sebastiana!

Ludzie wypisują że dentysta nie reaguje na sygnały o bólu, polecam Pana Soroko, jak zaaplikuje znieczulenie to nic nie czuć, siedziałem tam na fotelu wiele razy a ostatnio na resekcji korzenia jedynki górnej i cały czas witam się tam z uśmiechem.

Nawet nie zauważyłam kiedy moja górna ósemka została usunięta - w mgnieniu oka i bezboleśnie! Rewelacyjny chirurg. Gorąco polecam!

Rewelacyjny lekarz i tyle....miałam usuwana dolna ósemkę, bez bólu, komplikacji, szybko, sprawnie. Przemiły lekarz z pewnością jeszcze zawitam.

Dziękuję p.doktorowi za profesjonalne usunięcie dolnej ósemki,która do łatwych nie należała,jestem jeszcze obolała ale zadowolona że już po.Polecam zdecydowanie dr.Soroko,mam porównanie z rwaniem poprzedniej ósemki,jest rewelacyjny.

Wczoraj mialam usuwaną dolną ósemkę, zrośnięte korzenie, zakręcone na dodatek, ósemka schowana w dziąśle, mała masakra, mimo tego Pan doktor cały czas uśmiechnięty, spokojny, nawet jak musieliśmy zrobić przerwę, zaczełam odlatywać ze strachu, nie denerwował się ,dostałam wody , zimny kompres, i gdyby nie ta przymusowa przerwa, to calość trwałaby nie więcej niż 15 min, pełny profesjonalizm, a moją ósemka - podobno okaz- trafi do archiwum rzeczy osobliwych. Polecam

Pomyślna implantacja. Polecam, rzetelnie postawione warunki przeprowadzenia kilku zabiegów. Efekt pożądany, pomimo skomplikowanego zabiegu.

Witam, dr Soroko wyrywał mi ósemkę. Zabieg 15 minut z czego 14,5 to czekanie aż znieczulenie zacznie działać. Pozotałe 30 sek to wyrwanie zęba. Bezbolesnie, szybko i bezstresowo. Bardzo polecam, ja na pewno wybiore się z pozostałymi trzema ósemkami.