Usuwałem o dr Soroko ósemkę. Wiadomo, taki zabieg to żadna przyjemność, jednak doktor zrobił to doskonale. Fachowiec godny polecenia.

zdecydowanie polecam dr. Soroko. Godny zaufania lekarz, znający sie na tym co robi i z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. mam za sobą 3 wizyty i napewno wrócę.

mam za sobą 3 wizyty i napewno wrócę.

Mistrz świata o okolic! bezkonkurencyjny jesli chodzi o usuwanie ósemek. Zdecydowanie polecam gdyż to rzeczywiście lekarz z powołaniem.

Pan Sebastian wie jak zadbać o pacjenta. Jest uprzejmy i miły wiem ,że w końcu znalazłam lekarza na wysokim poziomie .Rozmową potrafi przegnać ból. Szczerze odpowiada na pytania i tłumaczy kwestie przebiegu leczenia.I polecam Go kazdemu czy to dziecko czy dorosły ,bo Warto! Agi

nie polecam - nieuprzejmy, ma na uwadze tylko pieniądze a nie leczenie pacjentów!!!

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam w swoim zyciu....z powolaniem!!

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam w swoim zyciu....z powolaniem!!

Jestem rozczarowany Panem Sebastianem Soroko. Podczas wyrywania zębą nie zwracał uwagi na moje sygnały, żeby zrobic chwilę przerwy. Najbardziej jednak nie spodobało mi się ppodniesienie ceny za usługe po jej wykonaniu. PODCZAS REJESTRACJI UMÓWILIŚMY SIĘ NA KWOTĘ 200 ZŁ, PO ZABIEGU LEKARZA ZAŻĄDAŁ 400ZŁ !!