lekarz Sebastian Stoszek

Psychiatra dziecięcy

3,9
3,7
3,7

Lekarz potrafi zdiagnozować chorobę, ale potrzebuje do tego dużo czasu. Kiepsko dobiera leki, mi żaden nie pomógł przepisany przez dr. S. Stoszka. Gdy zmieniłem lekarza, który odstawił mi te leki i zamienił na inne, bardziej dopasowane do mnie mi się poprawiło. Nie pamiętam, żeby mi tłumaczył na czym polega przebieg choroby, sam musiałem wszystko doczytać. W stosunku do mnie był nie uprzejmy, nie wiem jak to u innych pacjentów, może innych lubi mniej innych bardziej.

Wizyta niewiele wniosla, odnioslam wrazenie, ze niepotrzebnie zabieram czas Panu Doktorowi. Bark zaintetesowania tym co mialam do powiedzenia.Lakoniczny wywiad, by zmiescic sie w 15 minutach.

Najlepszy psychiatra w województwie, wspaniałe podejscie do pacjeta - wnikliwe i bardzo kompetentne.

bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam. Zawsze ma czas, kontaktowy, bardzo dobrze potrafi dobrac leki, nie jak inni lekarze, rozpoznają inna chorobę i daja inne leki niż powinno się przyjmować. Super!

Świetny lekarz,nikt nie wiedział co jest mojej córce a on po pierwszej wizycie i po długiej rozmowie z moją 9-letnią córką ,określił co jest wynikiem jej zachowania.Poleciłam go paru osobą i tez są zadowoleni. Bardzo polecam tego lekarza.dziękuję panie doktorze.

Lekarz zdecydowanie z powołania,bardzo pomógł mojemu synowi.Jestem mu niezmiernie wdzięczna.Nadal będziemy korzystać z konsultacji u doktora.Bardzo kontaktowy i otwarty na ludzi.Tak trzymać Panie Doktorze

Jest otwarty na sugestie ze strony pacjenta, nie traktuje go z pozycji wielkiego Pana doktora,lecz stara sie max. zmniejszyc dystans .