lekarz Sebastian Szałach

Okulista

Jestem zachwycona podejściem pana doktora Szałacha. Z pewnością jest to lekarz z powołania, godny polecenia! Wysłucha oraz zawsze wyjaśni pochodzenie objawów i wytłumaczy jak można im zapobiegać. Przesympatyczny lekarz, dokładnie wykonujący swoją pracę, korzystając przy tym z nowoczesnych przyrządów, przebadał mnie pod każdym kątem, udzielając odpowiedzi na pytania nawet wykraczające poza zakres specjalizacji pana doktora. Bardzo dziękuję Natalia z rodziną :-) z Gdynii

Byłam dzisiaj na wizycie u pana doktora.Wspaniały lekarz dokładnie zbadał wszystko wytłumaczył odnośnie mojej wady .Mogę stwierdzić że jest to lekarz w 100 procentach z powołaniaJest bardzo miły.Zamierzam dej kontynuować leczenia u pana doktora .