Pracę w obszarze zdrowia psychicznego rozpocząłem w roku 2005. W terapii indywidualnej pracuję metodą psychodynamiczną. Psychoterapię par i rodzin prowadzę w oparciu o podejście systemowe. Swoją pracę superwizuję u mgr Ilony Kołbik, superwizora certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, podyplomowego, czteroletniego S...

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!

Spędziłem dwa lata "na kozetce" u Pana Sebastiana. Zdecydowanie, bardzo kompetentny i inteligentny terapeuta. Duża empatia i wrażliwość. Dzięki terapii, naprawdę udało mi się poukładać te moje poplątane kiedyś życie i związki. Polecam... choć momentami nie było łatwo ;)

Spędziłem dwa lata "na kozetce" u Pana Sebastiana. Zdecydowanie, bardzo kompetentny i inteligentny terapeuta. Duża empatia i wrażliwość. Dzięki terapii, naprawdę udało mi się poukładać te moje poplątane kiedyś życie i związki. Polecam... choć momentami nie było łatwo ;)

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Wrocław"?

mgr

50-078 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław