Pracę w obszarze zdrowia psychicznego rozpocząłem w roku 2005. W terapii indywidualnej pracuję metodą psychodynamiczną. Psychoterapię par i rodzin prowadzę w oparciu o podejście systemowe. Swoją pracę superwizuję u mgr Ilony Kołbik, superwizora certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, podyplomowego, czteroletniego Studium Psychoterapii Integracyjnej w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie oraz Studium Treningu Grupowego, Wiedzy o Człowieku, Jego Rozwoju i Psychopatologii.
W chwili obecnej doskonalę swoje umiejętności jako słuchacz pięcioletniego Studium Systemowej Terapii Rodzin prowadzonego przez Zakład Terapii Rodzin przy Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swą wiedzę w obszarze psychologii klinicznej doskonalę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu.

Uczestniczyłem w wielu treningach rozwoju osobistego oraz szkoleniach i warsztatach terapeutycznych (m.in. “Analiza genogramu”, “Sen i analiza marzeń sennych”, “Poradnictwo bez oporu Johna Enrighta”, “Kształcenie i doskonalenie umiejętności trenerskich i consuellingowych”, "Praca z ofiarami wykorzystania seksualnego - diagnoza, interwencja, terapia"). Doświadczenie zdobywałem pod okiem m.in. dr n. hum Doroty Stolarskiej, mgr Elżbiety Wojtaszek-Gazdy, mgr Andrzeja Szulca, mgr Bernadetty Janusz, mgr Janusza Kitrasiewicza, dr. n. med Katarzyny Wrzesień, mgr Anny Abakumowicz, Alessandry Petrone (Instituto di Gestalt Consueling „Miriam Polster” – Florencja), mgr Ilony Kołbik, dr Marii John-Borys, prof. dr hab. nauk med. Bogdana de Barbaro

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!

Spędziłem dwa lata "na kozetce" u Pana Sebastiana. Zdecydowanie, bardzo kompetentny i inteligentny terapeuta. Duża empatia i wrażliwość. Dzięki terapii, naprawdę udało mi się poukładać te moje poplątane kiedyś życie i związki. Polecam... choć momentami nie było łatwo ;)

Spędziłem dwa lata "na kozetce" u Pana Sebastiana. Zdecydowanie, bardzo kompetentny i inteligentny terapeuta. Duża empatia i wrażliwość. Dzięki terapii, naprawdę udało mi się poukładać te moje poplątane kiedyś życie i związki. Polecam... choć momentami nie było łatwo ;)