Dr Szymczakowski to najlepszy ginekolog z którym miałam styczność. Prowadził moją ciążę od połowy (niestety byłam na tyle głupia że prowadziłam ją u kogoś innego, do teraz tego żałuje). Dzięki niemu moja ciąża z wielce zagrożonej (zdanie poprzedniego lekarza) stała się zwykłą ciążą fizjologiczną. Pan doktor jest oazą spokoju dzięki czemu pacjentka też, a w ciąży to bardzo ważne. W szpitalu pan doktor przychodził do mnie tak często że śmiałam się że zajmuje się tylko mną. Już się nie mogę doczekać kolejnej ciąży prowadzonej przez tego lekarza. Każdej kobiecie bym poleciła choć jedną wizytę u pana doktora i pewnie na tej jednej by się nie skończyło.

Pod opieką doktora można czuć się bezpiecznie i spokojnie. Opanowany i spokojny nawet przy trudnych sytuacjach. Brakuje mi słów, żeby opisać jak bardzo nam pomógł przy porodzie i podczas pobytu w szpitalu. Pomimo wielu pacjentek pamięta chyba każdą z jaj problemami.

Cudowny lekarz, a przede wszystkim cudowny człowiek. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Nie znam drugiego takiego lekarza

Pan doktor jest wspaniały. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest miłym i ciepłym człowiekiem. Najbardziej dziwi mnie to, że pamięta On swoje pacjentki, wie której co dolega, jak przebiega jej ciąża i co się "działo". Zawsze zanim podam mu kartę ciąży wie co omawialiśmy na poprzedniej wizycie i dodam, że chodzę do niego do państwowej przychodni. Nie ma dla Niego różnicy czy płacisz za wizytę czy jesteś państwowo podejście ma takie samo do wszystkich.

Lekarz z powołania. Polecam pod każdym względem. Niewielu takich lekarzy w małym Otwocku. Tego warto polecać.

Pan Doktor Szymczakowski jest najlepszym lekarzem pod słońcem , z prawdziwego powołania, profesjonalny , oaza spokoju, nieziemska pamięć do każdej pacjentki . Życzę każdemu tak wspaniałej opieki i z wielka przyjemnością polecam Pana Doktora !

Wiadomość o ciąży była potwierdzona przez dr. Szymczakowskiego , w wieku 42 lat była bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie . Prowadzenie ciąży wzorowe, słucha pacjenta , cechuje się również niezwykłą pamięcią ,troską ,zainteresowaniem . Zaznaczę że tylko ze względu na dr. Szymczakowskiego zdecydowałam się na poród w Otwocku , pierwszy miałam w Międzylesiu. Mam cudowną córcię [drugą] i obiecałam dr. że polecę temu jednemu procentowi pacjentek , które nie znają dr. reszta już Go zna. Gorąco polecam.

Polecam z całego serca. Prowadził moją ciążę i odbierał poród, mimo że trafiłam do szpitala jak kończył dyżur. Lekarz z powołania. Młody, miły, a w dodatku kompetentny.

Wspaniały lekarz,dziękuję mu z całego serca za profesjonalną opiekę w ciąży.To była moja druga ciąża,ciąża wyjątkowa bo wywalczona i nie bez problemów,ale dzięki panu doktorowi zakończona sukcesem.Miałam także to szczęście,że to właśnie pan Szymczakowski pomógł mi urodzić moją cudowną córeczkę.Dziękuję panu i życzę dużo zdrowia.

Polecam wszystkim Pan doktora. Bardzo miły, kompetentny i zawsze uśmiechnięty. Miałam to szczęście,że przekazał mi radosną wiadomość o ciąży (miał zastępstwo za mojego dr-a prowadzącego).Wszystko dokładnie wyjaśnił, powiedział jakie badania należy wykonać, czego można się spodziewać na początku ciąży, po prostu full informacja:) Spotkałam go także w szpitalu i co mnie bardzo zdziwiło, poznał mnie, choć widział raz w życiu. Był przesympatyczny i pocieszał w trudnych chwilach. Pozdrawiam serdecznie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Otwock"?

Kołłątaja 1

Beata Osuch

Zofia Waśniewska

Ewa Surynt

Centrum Medyczne Unicare
ul. Hlonda 2 lok. U8 (wejście od Al. Rzeczypospolitej)
ENEL-MED Szpital
Warszawa, ul. Gilarska 86c
Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka
Enel-Med Arkadia
Al. Jana Pawła II 82
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock