Jestem już po przyczepie dziąsła u Dr. Tyrzyka. Zabieg przeszedł sprawnie, nic nie bolało. Dostałam zalecenia co robić, a czego nie po zabiegu, aby przyczep się przyjął. Pan Tyrzyk jest bardzo profesjonalny - czujesz, że nie musisz się o nic martwić i jesteś w dobrych rękach. Bardzo polecam to miejsce.

Kompetentne, uprzejme podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam. .................................................................................................................

Wysoko oceniam kompetencje doktora Tyrzyka. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie. Rewelacyjnie rozprawił się z kamieniem w mojej śliniance przyusznej. Inni lekarze twierdzili, że można tego dokonać jedynie poprzez rozległą operację. Moje problemy stomatologiczne zostały najpierw dokładnie omówione i profesjonalnie wykonane. Jestem pod wrażeniem zgrania zespołu p. doktora i jego asystentki. Atmosfera w zakładzie bardzo przyjazna. Obsługa w recepcji na 5. Generalnie pilnowanie terminów kolejnych wizyt (SMS-y i telefony) i punktualność zabiegów bez zarzutu. Bardzo przyjemna atmosfera.

Leczyłem zęby u dr.Tyrzyka pare lat temu miedzy innymi z powodu sporej recesji dziąseł wykonywal mi przeszczep dziąsła z poniebienia wzmacniajac tym dziaslo w dolnej szczęce . Z pelna odpowiedzialnością moge polecić doktora , nigdy nie bylo sytuacji aby ( mam nadzieje że nie pomylę imienia) Pani Magda (asystentka) byla nie mila wrecz przecienie caly personel zawsze serdeczny i usmiechniety :) Na koniec oceniajac zabiegi juz po paru latach ich efekty są do dzisiaj ... Pozdrawim serdecznie

Zanim trafiłem do dr. Tyrzyka byłem leczony nieudolnie przez innego periodenologa, który tłumaczył moje krwawienie dziąseł i stan zapalny cukrzycą w okresie dwóch lat mój stan dziąsłem z wizyty na wizytę był gorszy. Dr. Tyrzyk po analizie sytuacji zaproponował leczenie - głębokim kiretarz (bez nacinania dziąseł!) mój problem minął po 4 dniach i od dwóch lat chodzę wyłącznie na piaskowanie zębów. Poleciłem wszystkich i polecam nadal.

Poleciłem wszystkich i polecam nadal.

Po wizycie miałam wrażenie, że Pan Tyrzyk to świetny akwizytor szczoteczek sonicznych i nie najlepszy stomatolog. 80% czasu wizyty, a także demonstracji po reklamował szczoteczki znanych firm (oczywiście do kupienia u niego). Nie polecam.

Zdecydowanie odradzam. Sam dentysta Sebastian nieuprzejmy (specjalnie nie piszę lekarz). Asystentka z arogancją zdjęła przed moim nosem rękawiczki, gdy nie zdecydowałam się na zabieg. Lekarz zalecił szkolenie z prawidłowego mycia zębów przeprowadzonego w poczekalni (zaznaczam, że regularnie chodzę do dentysty i jak dotąd żaden nie potraktował mnie jak bezdomną - tak, bo tak się czułam - jak jakaś patologia z czarnym uzębieniem). Ogólnie okazało się, że oprócz problemów z delikatną recesją (z tym przyszłam), to najlepiej powinnam wymienić całą szczękę. Pani recepcjonistka przy pozostałych pacjentach pouczała mnie jak to myć zęby i że domyśla się, że to wszystko jest takie skomplikowane. Do tego najlepiej bym zakupiła szczoteczki i wszystkie inne dodatki u nich, bo tylko oni mają super produkty, co z tego, że droższe niż w innych miejscach. Wizytę gdybym mogła ocenić to na minus 10 gwiazdek. Takiej arogancji nie spotkałam nigdzie. Ogólnie strata czasu i pieniędzy. Jest wielu innych stomatologów, do których warto chodzić i nagradzać ich za profesjonalizm i ciężką pracę.

Czuje sie oszukana i ograbiona z ciezko zapracowanych pieniedzy. Dr Tyrzyk kazal mi usunac osemki mowiac ze sa w fatalnym stanie. Po konsultacji z innym dentysta okazaly sie zdrowe. Koszt usuniecia jednej osemki w gabinecie dr Tyrzyka jest rowny od 250 - 550 PLN. Nie mam zaufania do dentysty ktory oklamuje pacejentow. Obawiam sie, ze rowniez inne 'ubytki' w moim uzebieniu mialy miejsce tylko w wyobrazni doktora Tyrzyka. Wydawalam ogromne sumy za leczenie w jego gabinecie a bylam traktowana jak natretna klientka. Jego pomoc medyczna Pani Magda, rowniez powinna uczyc sie w jaki sposob traktowac klientow z szacunkiem i taktem. Nikomu nie polecam tego miejsca.

Dr Tyrzyk zmienił moje nastawienie do wizyt u dentysty.Na pierwsza wizytę pojechałem sparaliżowany strachem teraz mam pełne zaufanie!! POLECAM

Witam, leczę zęby swoje i męża u dr Tyrzyka już od kilkunastu lat. Zawsze wychodzimy z gabinetu zadowoleni. Doktor jest czuł, delikatny a przy tym rzetelny. Wielu przedmówców przede mną pisało o zbyt wysokiej cenie za zabiegi, ale proszę mi wierzyć, że żywiczne plomby założone przez doktora kilkanaście lat temu mają się świetnie i nie wypłukują się tak szybko jak ich tańsze odpowiedniki. Polecam doktora wszystkim, zwłaszcza tym którzy się boją dentysty. Doktor jest b.delikatny. Moje dzieci lubią przychodzić na kontrolne wizyty.