Sebastian Wojnowski

Chirurg ogólny

Wszywał mi esperal nie ma śladu nie pije już od 2 lat słyszałem ze jest teraz chirurgiem naczyniowym kolegę ratował po wypadku zszzywal twarz nie ma śladu po wypadku Równy gość z tego doktora

Bardzo miły, sympatyczny a przede wszystkim konkretny i rzeczowy lekarz. Podczas zabiegu co jakiś czas pytał czy nic nie boli i objaśniał wszystko co robi. Polecam!

Bardzo miły godny polecenia lekarz i dobry w tym co robi:-) przyjmuje max-med na ul listopada i co najważniejsze jest na oddziale

Bardzo spokojny, konkretny , bardzo dobry manualnie po ramach ani śladu , nie mam bliźniego , operował mi żylaki.