Seksuolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Rafał Szyller

Seksuolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach.
Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller.

Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ludźmi.
Nadal co roku kontroluję się u dr Szylera
Żeby o tym człowieku coś złego powiedzieć trzeba być chorym frustatem...
Pozdrawiam Pana Doktorze, proszę się nie przejmować wariatkami.
To kolejki przed Pana gabinetami oceniają Pana najlepiej

mgr Sylwia Osada

Gabinet Psychoterapii Integum
Kolejowa 47A/111
Śródmieście, Warszawa

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

Seksuolog Wrocław lekarz Piotr Domisiewicz

lekarz Piotr Domisiewicz

Seksuolog, Psychiatra dziecięcy

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.

Opinia dodana przez: Tomasz

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych rękach i pod najlepsza opieką i mam wielką nadzieję, że urodzę jeszcze nie jedno dziecko.Za wszystko bardzo dziękuje. Wiem też , że na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Lekarz z powołania i znający się na rzeczy.Polecam.

Seksuolog Wrocław mgr Agnieszka Juszczyk - Mirek

mgr Agnieszka Juszczyk - Mirek

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Seksuolog Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Seksuolog Katowice mgr Sandra Rumian

mgr Sandra Rumian

Pomoc psychologiczna, Seksuolog

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU
ul. Rymera 4/8
Katowice

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do korzystnych zmian, jakie we mnie zaszły. Polecam!

Opinia dodana przez: Darek
Seksuolog Pszczyna  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

wizyta już od 50

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka