Seksuolog W Okolicach Nowy Wiśnicz

Wolny termin: jutro o 11:00. Sprawdź inny.
Seksuolog Kraków mgr Filip Grabowski

Gabinet psychologiczno – seksuologiczny
Ariańska 18/15

Wolny termin: 22 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Seksuolog Kraków mgr Kamil Perończyk

mgr Kamil Perończyk

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Weronika
Seksuolog Kraków lek. med. Andrzej Bałasz

lek. med. Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne, USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15

Właściwie dobrane leki na podniesienie męskiego potencjału. Szybko, konkretnie i w dobrej cenie. Polecam

Opinia dodana przez: j

lekarz Maciej Kowalczyk

USG, Seksuolog

Krowoderska 59 lok. 6

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

gabinet Psychologiczny
kraków

Właśnie zakończyliśmy z mężem terapię u pani seksuolog, 3 miesiące. Poświeciła nam dużo czasu, była rzeczowa i kompetentna. Zagubiliśmy się z mężem, tak, że ani on, ani ja nie mieliśmy ochoty na siebie. Teraz mamy nowe życie i lepsze współżycie. Polecam

lekarz Karol Włodarczyk

Seksuolog, Ginekolog położnik

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, naprawdę polecam wszystkim kobietom które mają jakiekolwiek problemy z zajściem czy utrzymaniem ciąży. Po 2 poronieniach trafiłam właśnie do dr Włodarczyka, który bardzo dokładnie przebadał i przeanalizował mój problem i dosłownie po paru wizytach i kilku badaniach zaszłam szczęśliwie w ciążę, jestem w 8 miesiącu, dzidzi kopie a ja czuję się świetnie. Bardzo bardzo polecam, jeśli szukasz naprawdę dobrego lekarza. Dr Włodarczyk posiada ogromną wiedzę, jest kompetentny, bardzo miły i ma wspaniałe podejście do pacjentki.

dr n. med. Stanisław Wójcik

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7

Kiedyś był moim ordynatorem na psychiatrii.Wspominam go jako najlepszego lekarza jak do tej pory.Konkretny,stanowczy i trafny w diagnozie.Było miło popatrzeć jak kobieta ze stuporu wychodzi o własnych nogach z oddziału.To dawało nadzieję całej psychiatrii.

dr n. med. Zbigniew Liber

Seksuolog, Ginekolog położnik

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57

Bardzo dobry lekarz dzięki doktorwi mam śliczną córeczke .Nadal jestem pacjętkom doktora,

Gabinet Lekarski
Mikołowska 45 lok. 9
40-065 Katowice

Konkretny jeśli chodzi o leczenie zaburzeń erekcji, dobre podejście do pacjenta. Wystawiam ocenę pozytywną

mgr Alina Hlawacz-Pitera

Bernardyńska 9/2a

Dobrze jest mieć kogoś takiego jak pani Alina. Wszystkim potrzebującym wsparcia fachowca bardzo polecam.