Opolskie Seksuolog

Witam
Gdzie przyjmuje ten doktor? Poproszę o dokładny adres i numer telefonu. Bardzo zależy mi na kontakcie do niego, nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie dokladnie przyjmuje jedynie tyle, że w Brzegu.

Witam

mgr Bogumiła Konieczna

Seksuolog, Psychoterapeuta

Ośrodek Psychoterapii i Seksuologii
Reymonta 29, I piętro
Opole

Wizyta u Pani Koniecznej była jedną z lepszych decyzji, jaką podjąłem w związku ze swoimi problemami. Żałuje, że nie zdecydowałem się na ten krok już kilka lat temu. Problem uzależnienia do pornografii potrafi zrujnować całe życie, dlatego polecam korzystajcie z pomocy, bo warto...

Batalionu Zośka 6 lok. 204
45-283 Chwałkowice, Opole

Od 32 lat jestem jego pacjentką i nigdy sie nie zawiodłam. Gdyby wszyscy lekarze poświęcali pacjentowi tyle czasu świat byłby piękny.

lekarz Piotr Pośpiech

Seksuolog, Ginekolog położnik

ulica Sosnkowskiego 16/7
45-273 Opole

Kompetentny, ale wydaje się średnio zainteresowany tym, co mówi pacjent. Jeśli już przyzwyczaisz się, że zawsze "wie wszystko najlepiej", będzie ok. Mogę polecić.

dr Marek Blajer

Wizyty domowe, Seksuolog